gebe
  1. senem123

senem123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında senem123 tarafından paylaşıldı.

adetim bittikten hemen sonra bi hafta boyunca eşimle ilişkiye girdik defalarca içime boşaldı adetten sonra hamile olma ihtimali varmı sizce hamilemiyim merak ediyorum bebeğim olmasınıda çok istiyorum..

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ihtimaller ancak adet tarihin yakınlaşınca anlaşılır bellirtiler bölümünden okusan cok iyi olur

hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun hamilemiyim acaba???

lütfen yardımcı olun hamilemiyim acaba???

adetimden 7 gün geçti. 3 adet kendim idrar testi yaptım ve silik çıktı. regl dönemimden 4 gün geçtiğinde bir polikliniğe lobaratuvara gittim kan tahlili yaptım. ordada ilk olarak idrara baktılar kesin hamilesin dediler. kan sonucunu akşam alacaktım. sonucum 0,7 çıktı. bu nasıl olabilir sizce. orada yapılan idrar testinde de çift çizgi çıktı. hafif silik olarak. evde yaptıklarımda aynı öyle....
  2. yardımcı olursanız sevinirim lütfen

yardımcı olursanız sevinirim lütfen

erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk gibi bişey tamda öyle olduğu söylenemez aslında biraz sürtünme gibi tam emin değilim ama sanırım boşaldı ve ben adet geciktirici primolt isimli ilacı kullanmıstım ılacı kestım 2 gun ıcınde hastalanırım dıye beklıyorum boyle bı durumda gebelık soz konusumudur boyle ılıskıde gebe kalmıs olabılırmıyım, henuz 2 gun dolmadı ama yarında hastalanmazsam dıye...
  3. yardımcı olursanız sevinirim

yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bir sorum olucak doktorum bana folik asit verdi kullanmam için gebelik öncesi sizce yararı var mı? kullanan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum.
  4. bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye...
  5. Yardımcı olursanız sevinirim

Yardımcı olursanız sevinirim

Slm Beyza hanım.. ben ağustos ayının 27 sinde korunmalı ilişkiye girdim nişanlım la fakat ne olur ne olmaz diye 2 gün sonra ertesi gün hapı içtim ve ayın eylül ayinin 4 undede adet oldum 3 veya 4 gün surdu fakat katı kıvamda sonrasında ayın 15 inde test yaptım negatif çıktı. Ama ben psikolojikmidır bilmiyorum sürekli midem bulaniyo bana yardımcı olun sizce bi test daha yapsam ve ne zaman...

Sayfayı Paylaş