gebe
  1. ayşe sa

ayşe sa Forum Okuru

hamilemiyim acabaa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayşe sa tarafından paylaşıldı.

adetim geçeli 2.5 ay oluyo ve şimdi göğüs uçlarım sertlesti güğsüm agrıyo acaba hamölemiyim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;Her adet gecikmesi gebelik lehine değildir.Gebe olup olmadığınızı anlamak için kanda gebelik testi yaptırın..

hamilemiyim acabaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim ki acabaaa?

hamilemiyim ki acabaaa?

merhaba arkadaşlar kafama takılan bir şey var ve sizlerin bana yardımıcı olacağınızı umarak sizinle paylaşmak istedim. 1 senelik evli 23 yaşında bir bayanım normalde doğum kontrol hapı kullanıyorum ama atladığım günler olmuştu o sıralardada ilişki durumumuz oldu. normalde benim ayın 8 inde adet olmam gerekiyordu ben kullandığım doğum kontrol ilacı ile adet oluyorum. ilacımı kullanmama...
  2. hamilemiyim?

hamilemiyim?

mrb arkdşlar yumurtlama günümde eşimle ilişkiye girdik ve bana içime boşaldığını söyledi hamile olabilirmiyim
  3. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Kızlar konuma cevap verir misiniz lütfen. Son adetin 1 kasım bitiş 5 yada 6. Eşimle çalışmam 13 kasım korunmasız. Test yapmıyorum. Saçma olabilir belki ama ishal hamilelik belirtisi olabilir mi ? 2 yanlarım agriyor benim agriyor bazen uyku bastırıyor migde bulunması sabah ama kusmuyorum sadece bulantı. Sık idrara çıkmıyorum. Göğsüm de sancı yok. Benim ilişki tarihim yumurtlama tarihime uzak...
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

iyi akşamlar arkadaslar,biri lütfen bana net bı bılgı versın.. en basıns dan anlatıyorum durumumu,cocuk stıyoruz bı bucuk senelık evlıyım bu ayın 16 sında ılışkıye grdk en son ve nu ayın 24 unde adet olmam gerekıyodu.bugun ayın 27 sı adetımden 4 gun gectı acaba hamıle olabılırmıyım..kasıklarımda agrı var okadar baslarda goguslerım sısmıstı az bısey agrı vardı ama gectı sımdı sadece kasık...
  5. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Selam kizlar. Lutfen yardimci olun. Adetime 5 gun var test yapdim neqativ cikdi. Hamile olma sansim ne kadar?

Sayfayı Paylaş