gebe
  1. melis Altuntaş

melis Altuntaş Forum Okuru

hamilemiyim aceba

Konu, 'Kadınlar' kısmında melis Altuntaş tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar 10 aylik bebeğim var adetim 10 gün gecikti ama sık idrara çıkıyorum akintim var bütün belirtiler var ama idrar testi negatif çıktı 2 kez yaptım hamile olabilirmiyim

buse Dizdar bunu beğendi.
  2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    kan testi yaptır cnm belki olabilir..çünkü ben 17 qün qeçtiqinde bile çıkmadı idrarda...qeç döllenmeymiş...kanda çıktı... hayırlısı olsun hakkında :)

hamilemiyim aceba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  2. hala hamile miyim aceba

hala hamile miyim aceba

slmlar arkadaslar yeni buldum bu siteyi hamilelikle ilgili sorularim var:bebem:
  3. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Kızlar konuma cevap verir misiniz lütfen. Son adetin 1 kasım bitiş 5 yada 6. Eşimle çalışmam 13 kasım korunmasız. Test yapmıyorum. Saçma olabilir belki ama ishal hamilelik belirtisi olabilir mi ? 2 yanlarım agriyor benim agriyor bazen uyku bastırıyor migde bulunması sabah ama kusmuyorum sadece bulantı. Sık idrara çıkmıyorum. Göğsüm de sancı yok. Benim ilişki tarihim yumurtlama tarihime uzak...
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

iyi akşamlar arkadaslar,biri lütfen bana net bı bılgı versın.. en basıns dan anlatıyorum durumumu,cocuk stıyoruz bı bucuk senelık evlıyım bu ayın 16 sında ılışkıye grdk en son ve nu ayın 24 unde adet olmam gerekıyodu.bugun ayın 27 sı adetımden 4 gun gectı acaba hamıle olabılırmıyım..kasıklarımda agrı var okadar baslarda goguslerım sısmıstı az bısey agrı vardı ama gectı sımdı sadece kasık...
  5. Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Merhabalar, Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

Sayfayı Paylaş