gebe
  1. seeraapp

seeraapp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim acil yardım .........

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında seeraapp tarafından paylaşıldı.

ben 3 gün önce adet oldum anı leke geldı ben hemen majezık içtim ama adetım 3 gundur yok kesıldımı hamılemıyım bılemedım bugun test yaptırdım negatif cıktı 1.test en dgru sonucu ne zaman verırı 2.adetım keıldıgı ıcın hamıle degılsem ne zmana baslar teskkurler

hamilemiyim acil yardım ......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. Acil cevap verin hamilemiyim ben?

Acil cevap verin hamilemiyim ben?

ben kan testi yaptırdım 0.21 çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmı?
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. çok acil yardım

çok acil yardım

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş