gebe
  1. hilalkahraman

hilalkahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    3

Hamilemiyim anlayamadım ne olur melekler yardııııııımmmmmm :)

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hilalkahraman tarafından paylaşıldı.

Yaklasık bır aydır aralıklarla kanamam oluyordu kist olmasından süphe ettim dün doktora gıttım usg de bısey cıkmadı doktor b- hcg istedi 11.49 çıktı sizce hamilemıyım neyım anlamadım :((( cok ıstıyorum allahım ne olur bısey olmasın benımde bebişim olsun

2. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiden tebrilkller :mendil:cnm büyük bi ihtimal hamillesin bence .çünkü 0-5 arasaı değil çıkıyo senin ki 11.doktora göstermedin mi? o ne dedİ?

hilalkahraman bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım hamile görünüyosun ama kanamalır sebebi düşükte olabilir Allah korusun.benim b-hcg 20 çıkmıştı ilk öğrendiğimde ve düşük yaptım yani değer düşükse eğer ya geç döllenme yada düşük.o yüzden hemen bir doktora görün istersen bu sıradada kendine dikkat et.

4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    hilal hanım doktorunuz bir acıklama yapmadımı size şuan sonuca göre gebesiniz diyebiliriz.ama yinede değerin olması gerekenden düşük çünkü kesin gebelık var diyebilmek için doktorlar sonucunun en azından 50 ve üzeri olunca degerlendırme yapıyor.siz testınızı tekrarlayın bence..ama inş.bir gebelık söz konusudurda sizde isteğinize kavusursunuz..

Hamilemiyim anlayamadım ne olur melekler yardııııııımmmmmm :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlayamadin

Anlayamadin

Sen kendi dünyanın renkli rüyalarında yaşıyorken uçarı sevdalarda, Düşlerle gerçeklerin ayrı dünyaların mahsulü olduğunu yaşattın bana... Evet ayrıldık..acı bir tecrübe olsa da benim için; Sanma ki bu yara ömür boyu kanayacak. Sanma ki bu yürek sana teslim olacak Sanma ki acıların koynunda tükenip bitecek… Bir sabah uyandığımda kalbimin ağrımadığı gün,senin kahrolduğun gün olacak. Ben...
  2. melekler mekanlı oll....ne olursan oll ...

melekler mekanlı oll....ne olursan oll ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. melekler mekanı kapatılırsa ne olur (allah korusun)

melekler mekanı kapatılırsa ne olur (allah korusun)

arkdaşlar bana sorasanız dünyanın sonu demek .ama allah korusun zaten melekler mekanı'ndaki üye vb kişilerin bu dayanaşmasıyla hiç bişey olmaz... :D :dp178: hadı yorumlarınızı alayım?
  4. Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Burçlar Aşık Olunca Burclar Asik Olursa Neler Olur Burçlar aşıok olunca neler oluyormuş diye merak mı ediyorsunuz, o halde bir kendi aşk hayatınıza bakın, bir de aşık oldupğunuz kişinin burç aşkına bakın :D Arap çorbası gibi bir anlatım olmadı, öyle geldi gibi ama olmadı diyor ve burçların aşk halleriyle sizi başbaşa bırakıyoruz Melek'ler KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR Oyununuzu iyi...
  5. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım

Sayfayı Paylaş