gebe
  1. hazaldemir

hazaldemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında hazaldemir tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim merhaba; ben hamile olmak istirıum yumurlama dönemimde ilişkiye girdik adet tarihim ağustosun 8i ve dün iç çamaşarıma kahverengi leke ve sarı akıntı olduğunu gördüm gebelik belirtisi olabailir mi?

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  2. belirtiler

belirtiler

merhabalar adetim geçeli tam 6 gün oldu testte yapmadım acaba hamilmiyim belirtilere göre adet olucam gibi bu yüzden test yapmak istemiyorum ama bi yandanda çatlıyorum göğüslerim çok hassas ve belimde hafif bi ağrı var belirtiler böylemi oluyor.
  3. Hamilemiyim belirti yok

Hamilemiyim belirti yok

Hamile iseniz ve belirtilerin hiç biri yok ise kızlar, buradan sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz durumunuzu tartışacak.
  4. Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü

Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü

hamilemiyim bilmiyorum, hamilemiyim Hamilemiyim, deyilmiyim...???? Ne kadar beliriti varsa bende.... ama dün doktora gittim.... Negatif.... yani hic birsey yok...yani bebis daha ortalikda yok Düsünmeyim diyorum, belki piskolojik diye.... ama yinede beliritiler gitmiyor.... benimle ayni durumda olanlar, haydi kulubüme.... :D paylasin benimle....
  5. Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Merhabalar, Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

Sayfayı Paylaş