gebe
  1. hissitolog

hissitolog Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamilemiyim bilmiyorum ve birsüre eşimden ayrı olacağım...

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında hissitolog tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, 2yıllık evliyim. Bu ay ilk defa adetim geçtikten iki gün sonra eşimle korunmasız ilişki yaşadık. Ben 26günde bir adet olan biriyim. O günden sonra psikolojikmidir bilmiyorum ama sabahları hafif karın ağrısı yalıyorum,gün içerisinde de ara ara oluyor. Ayrıca malum ilişkiden 1hafta sonra baş ağrısı ve mise bulantısı yaşadım, bir kaç kerede kasığımda batma oldu.adetime 10 gün var ve açıkçası şüpheleniyorum...
    Bir diğer sıkıntı ise eşimle işlerimiz gereği 3saatlik mesafede çalışıyoruz ve bu bir süre daha böyle devam edicek.en erken ocak şubat gibi tamamen biraraya gelebileceğiz. Bu biraz plansız oldu, bir yandanda 30 yaşındayım ve oluruna bırakmak istedim. Eşinden ayrı hamilelik geçiren arkadaşlar ne gibi sıkıntılarını yaşadınız? Bizim her hafta görüşme şansımız var ama arkadaşlar

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hamilemiyim bilmiyorum ve birsüre eşimden ayrı olacağım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerde Çok Şık Olacak

Hamilelerde Çok Şık Olacak

Önceden hamilelerin en büyük sorunu ne giyicemdi ama artık öyle bir dertleri yok en az hamile olmayan bayanlar kadar şık kıyafetler ve giyim seçenekleri var hamile bayanlar için...O şık kıyafetlerden en şıkları siz hamiş melekler için :esra: :tik:
  2. Ahirette Eşlerin Durumu Nasıl Olacak?

Ahirette Eşlerin Durumu Nasıl Olacak?

ahiret eşlerin durumu boşananlar zulmedenler nasıl olacak birlikte olacaklar mı ile ilgili bilgiler burada melekler Boşanma islamda hoş karşılanmamıştır melekler.Bir hadis-i Şerif'te keyfi boşanmanın Allah'ın nefret ettiği şeylerden biri olduğu söylemiştir. İnsanların ahiret hayatını merak ettikleri bir gerçektir.Merak edilen şeylerden biri de eşlerin ahirette ki durumlarıdır.Birbirlerini...
  3. eşimle ayrı yaşıyoruz birleşmek için dua istiyorum

eşimle ayrı yaşıyoruz birleşmek için dua istiyorum

hacetlerimin nasıl kabul olacağını soruyorum bide hacet duası istiyorum allah sizden razı olsun
  4. hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen
  5. Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak!

Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak!

saba tümer, saba tümer programları, saba tümer haberleri Sevgili melekler, bir süredir ekranlarda yer almayan televizyoncu Saba Tümer, iki farklı alanda sunacağı programlarla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın satın aldığı TV8'le anlaşan Saba Tümer, yeni kanalında hafta içi her gün yayınlanacak olan bir program yapacak. Saba Tümer'in TV 8'in yanı sıra bir kanalla daha...

Sayfayı Paylaş