gebe
  1. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Konu, 'Kadınlar' kısmında ecem27 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba
    Her adet gecikmesi gebelik emaresi taşımaz.Zaman zaman döngü değişime uğrayabilir.Mevsim geçişlerinin yaşandığı bu dönemde bir çok bayanın menstrasyon dönemi değişime uğrayacaktır.Doktora da görünmüşsünüz bir problem saptanmamış.Adçayı içmenizi öneriyorum.Geciken mensinizi söktürecektir.Sevgiler..

3. ecemmm2727

ecemmm2727 Forum Okuru

Tamam ama cok okudum duydm adetindn 15gun gecio butn snuclari negatif snra hamile oldugunu ogrenio bide 1haftadir sbhlari ve aksamlari midem bulanio

4. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Kan testi bidaha yaptr bnce olabilio ama bazen antibiyotik kulandysan falanda oluo ama hala gelmedyse kan testi yaptr derim

5. gebequick

gebequick Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    canım ben de aynı durumdaydım geçen ay 42 gün sürdü..42. gün adet oldum o arada çok düşündüm acaba acaba diye idrar ve kan testi negatif çıkınca umudumu kesmiştim..bu ay daha umutluyum bugün adetim 1 gün geçti test negatif yine:(

6. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben hc ilacta kullandm dikkat edrim cok bu haftada gecsin pazartesi gdcim doktora inş hamileymdr ilk defa bole oluo

7. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha oncedn duzenlimidi adetin

8. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Ozmn kan testi yaptr gec dollenme olablr ben adetime 4 gun kala evdeki testle ckmsti ins hamissndr cnm yada evde bdaha yap 3 liralik testlr blki smdi ckr umudunu kaybetme kirmiziyi gorene kadar ins hamissindir cnm

9. ecemmmmm27

ecemmmmm27 Forum Okuru

Ins cnim ya ben ole dogurganlik donemi yumurtalama donemi onlari anlamam pek sen anliymusn peki kendimde alstrmak istmyrm ama ilk defa bole oluorm sbh we aksam bulantilarm cok oluo hep yorgunum isyerindede kolumu kaldrck halim yok

10. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Yaa bn hamile kLdgmi 10 gun onceden anldm ama pembe 2 damla kan geldi adetten once ordan anldm haldzlk bndede vardi calisiodm yumurtlama gunun adeten 14 gun snra eger duzunlyse adetin aMA Suan ckar cnku benimde son adet tarihim 20 ocak suan 6 haftalik hamileyim

11. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kasimin 6sinda hastalanmstm snra ocak 18inde 3gun geldi ama cok az snra kesildi bugunde martin 5.i daha yk anlamdm yumurtalama donemimde nezaman blmyrm en son 16subatta esimle oldum

12. hAleee41

hAleee41 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Dedg gbi test yap cnm evde cikar bugunlerde muhakak

13. ecemmm277

ecemmm277 Forum Okuru

Dun aksam ewde yaptm cktim cikmadi sali gunu doktora gdcm artk bkalm orda necikck eger subatin 16snda hamile kaldysam eger idrarda cikarmi blmyrm

14. gebequick

gebequick Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet çıkması lazım idrarda 15 günde

15. ecem27

ecem27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bkalim artik hayrlisi bska bsy ckmasnda ins bebisim sakliodur kendini

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  2. kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??
  3. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...
  4. hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim arkadaşlar kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum öğlene doru ise uykum geliyor.Ayrıca kasıklarımda regli dönemine benzer ağrılar var ve sabaha karşı tuvalete çıkma durumum söz konusu bu durumu yumurtlama dönemine bağlıyorum. Reğli dönemim 22-25 temmuz gibi ama bilemiyorum.Bu arada hamile kalmayı da çok istiyorum acaba psikolojik de olabilir mi bunlar ..bana bu konuyla ilgili...
  5. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş