gebe
  1. GAMZEGS

GAMZEGS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim çok heyecanlıyım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında GAMZEGS tarafından paylaşıldı.

selam arkadaslar buay korunmayı bıraktık adetime 6 7 gün var simdiden hamilelik belli olurmu. agzımın tadı yok hiç neyesem oyle cok heyecanlanıyorum ya kan testı yaptırsam cıkarmı yada beklesmmı sabırsızlanıyorum :)

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlaaaar GAMZEGS :)
    Daha çok erken sizin durumunuz için. Hiç belirti var mı ? Göğüslerde sızı ve aşırı hassasiyetle birlikte acı ? Yada ne gibi belirtiler var ağız tadınızın olmamasından başka.

BETA HCG testini adetin üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra tavsiye ediyoruz. Kesin sonuç için. Henüz yaptırmayın hüsran olmasın.

hamilemiyim çok heyecanlıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerde Çok Şık Olacak

Hamilelerde Çok Şık Olacak

Önceden hamilelerin en büyük sorunu ne giyicemdi ama artık öyle bir dertleri yok en az hamile olmayan bayanlar kadar şık kıyafetler ve giyim seçenekleri var hamile bayanlar için...O şık kıyafetlerden en şıkları siz hamiş melekler için :esra: :tik:
  2. Hamileler için çok güzel jile modelleri

Hamileler için çok güzel jile modelleri

jile modelleri hamile jile modelleri hamilelik 2010 hamile kot Hamileler için en rahat ve kullanışlı kıyafetlerden birisidir jileler.Hem annenin hemde karnında taşıdığı bebeğinin hareketleri için bol ve geniş olan modeller çok daha kullanışlıdır. Şimdi sizlere farklı jile modellerini sunuyorum hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden kullanışlı ve şık:)
  3. Hamilemiyim ? Cok heyecanlıyım

Hamilemiyim ? Cok heyecanlıyım

Selam melekler ;) bu benim ilk konum :) son adet tarihim 26 Aralık ve ovulasyon 9 ocağa denk geldi 8 inde birliktelik yasadım acaba hamile miyim test yaptırsam belli olur mu bekleyemiyorum artık :)
  4. Adetim çok az sürdü hamilemiyim ?

Adetim çok az sürdü hamilemiyim ?

Paylasm icin herkese tskkurler, ben de 24 ocakta 5gun sureli adet oldum ve mensturial dongumun 9. Gnunde erk arkdasmla yaknlastk,kyafet vardi arada hep. kndi ic camasirina bosaldi ama surtunmeler oldu yada bunun uzerine bana dokundu, ve yine adet dongumun 22.gununde benzer bir yaknlasma oldu.26 gunluk adet dongumde hasta olmadm 29. Gunde az ve kahverengi kan geldi. Suan 2. Gunde ve kan devam...
  5. hamilemiyim  çok yeni evliyim  :)

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu...

Sayfayı Paylaş