gebe
  1. tugce01

tugce01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim ? Cok heyecanlıyım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında tugce01 tarafından paylaşıldı.

Selam melekler ;) bu benim ilk konum :) son adet tarihim 26 Aralık ve ovulasyon 9 ocağa denk geldi 8 inde birliktelik yasadım acaba hamile miyim test yaptırsam belli olur mu bekleyemiyorum artık :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım merhaba ilk öncelikle sitemize hoşgeldinnn :) adetin geçtimi ki canım yada kendinde değişiklikler hissediyomusun ?

3. tugce01

tugce01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Adetim e daha on gün var ama hafiften bulanti ve kasıklarda ağrı oluyor zaman zaman

4. banus79

banus79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    biraz erken 10 gün öncesinden belirtiler ortaya çıkmaz

Hamilemiyim ? Cok heyecanlıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut - Heyecanlıyım

Burak Kut - Heyecanlıyım

bana baktığın an ateşler yakmadın mı bin bir işveyle sen sevdaya atmadın mı iste seni sevmişim sana gönül vermişim aşığım demek için hep seni beklemişim heyecanlıyım daha yolun başındayım hep yanımda ol aşkına sevdalıyım heyecanlıyım daha yolun başındayım hep yanımda ol sanki bir rüyadayım bende sana vurgunum deli gibi tutkunum öyle çok sevdim seni sensin mutluluğum
  2. Hamileler icin cok güzel Elbiseler

Hamileler icin cok güzel Elbiseler

Meleklerim, hamileykende cekici olmak istiyorum diyorsaniz, bu modeller tam size göre :) Buyrun
  3. hamilemiyim çok heyecanlıyım

hamilemiyim çok heyecanlıyım

selam arkadaslar buay korunmayı bıraktık adetime 6 7 gün var simdiden hamilelik belli olurmu. agzımın tadı yok hiç neyesem oyle cok heyecanlanıyorum ya kan testı yaptırsam cıkarmı yada beklesmmı sabırsızlanıyorum :)
  4. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...
  5. Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Merhabalar, Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

Sayfayı Paylaş