gebe
  1. Guldenbehiye

Guldenbehiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Guldenbehiye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu testler nasıl yapılıyor :( lüten yardım edin

2. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canım evde yapacaksan idrarda adet gecikmesi en az 4 gün olmalı ama kan testi en güveniliri özelde veya sağlık ocağında kan testinden adet gecikmesi olmadanda sonuç çıkabilir bence 4-5 gün daha bekle şuanda çıkmayabilir eczane testinde

baby26 ve Guldenbehiye bunu beğendi.
  3. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Çok tesekkur ederim daha çok yeni evliyiz ama hemen istiyoruz ondan heyecan yapıyorum biraz inşallah hemen olur

baby26 bunu beğendi.
  4. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Erken gebelik testleri var dediler de ondan dedim aslında adet gecikmesinden önce anlaşabiliyormuş

5. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    evet canım erken gebelik testleri daha erken sonuç veriyo ama şuan adetine 1 hafta var en azından adetine 3-4 günkalıncaya kadar bekle bizler çok yaşadığımız için sonundaki hayal kırıklığı korkusundan beklemeye alıştık inşallah rabbim çok bekletmez ama en doğrusunu yapmışsın korunmamakla ben 4 senelik evliyim ve 2 sene ilaç içtim istemedim ve şuan deli gibi istememe rağmen olmuyo rabbim hayırlısını versin adetimi bekliyorum bende aşılamaya başlıcaz canım

baby26 bunu beğendi.
  6. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    ama tabikide hamiş olma ihtimalin var çünkü yumurtlama günlerine denk gelmiş ilişki gününüz inşallah bebişin tutunmuşdur

baby26 bunu beğendi.
  7. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    sadece ayın 25indemi iliişki oldu canım çünkü genelde adetin 14. ve 15. günü yumurtlama günlerimi oluyo ve ogünler tutma ihtimali en yüksek günler sen adetin 7.günü olmuşsun

8. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yok tabiki ağustos soNuna doğru yine.oldu yani o hafta içinde bir. İki kere oldu

prenses 1989 bunu beğendi.
  9. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Canım dualarım seninle.inşallah en kısa sürede olur rabbim hayırlısını versin

prenses 1989 bunu beğendi.
  10. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    tamam ozaman yumurtlayı tutturmuşsundur canım inşallah ilk aydan kalırsın ilk aydan gebe kalan çok insan var sitede araştır istersen biraz

baby26 bunu beğendi.
  11. isikubra

isikubra Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    13
  12. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    beta hcg testi yaptırdım sonuç %27.8 adetime 5 gün var pozitif dediler sizce nasıl

13. Guldenbehiye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    beta hcg testi yaptırdım sonuç %27.8 adetime 5 gün var pozitif dediler sizce nasıl

14. fatma su

fatma su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkdaşlar yeni katıldım aranıza bende yeni evliyim bir sorum var son batım 15 gün önceydi ovulasyondan önce hamile kalınmıyor galiba çok bi bilgim yok ama 2 gündür çok az bi lekenmem var yerleşme kanaması mı değilse niye öyle oldu

hamilemiyim çok yeni evliyim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni evlilerin ve eveleneceklerin DİKKATİNE!!!

yeni evlilerin ve eveleneceklerin DİKKATİNE!!!

yeni evlenenlerin ve evlenecek olanların Dikkatine!!! biz kadınlar yer yüzünün en zeki ve duygusal varlıkları olarak çok iyi biliriz ki baştan ipleri nasıl elimize geçirirsek geleceğe öyle gideriz:D:D ve işte uzmanlardan bunlara dair tavsiyeler ve yapılmaması gereken hatalar dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederim :D:D Evliliğin ilk zamanları ve balayı geçtikten sonra sorunlar çıkmaya...
  2. Yeni evli bir çift

Yeni evli bir çift

evli çifte güzel sözler yeni evli çifte güzel sözler Bu güzel ve espirili yazıyo okuyunca gülmekten kırıldım ve duygulandım da.Ah biz kadınlar.Yokmu bizim şu yargısız infaz yapmamız.Bir tek erkeklere yapmıyoruz hem cinslerimize de yapıyoruz.İşte aşşağıda ki güzel yazı da bunun bir belgesi.Buyrun okuyun bence sizde benim gibi çok beğeneceksiniz...:):) Genç çift yeni evlerine...
  3. Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Cinsel Efsaneler Yeni Evlilerin Hayatını Karartıyor Yanlış inanışlar yeni evli çiftlerin hayatını kabusa çevirebiliyor. Kadınlar en çok acı çekme korkusu yaşarken erkeklerde en çok karşılaşılan yanlış inanış ise her an cinselliğe hazır ve cinsellikte başarılı olma gerekliliği. Yeni evlenenlerin bilgisizlik ya da yanlış bilgilenme nedeniyle cinsel ve ruhsal problem yaşadıklarını vurgulayan...
  4. Yeni Evli Dekorasyonu

Yeni Evli Dekorasyonu

Yeni Sezon Yeni Evli Dekorasyonları Farklı Yeni Evli Dekorasyonları Değişik Yeni Evli Dekorasyonu Yeni evliler ev dekorasyonlarına gereğinden fazla önem vermektedirler. Yeni evliler ev dekorasyonlarında yatak odası başta olmak üzere yemek odası, salon ya da oturma odası dekorasyonlarına oldukça önem vermektedirler. Yatak odası dekorasyonlarında romantik bir ortam arayan yeni evliler salon ya...
  5. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba

Sayfayı Paylaş