gebe
  1. nesihn

nesihn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında nesihn tarafından paylaşıldı.

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hamilemiyim değilmiyim hamilemiyim falı taze kızlar degilmiyim hamile miyim değil miyim arkadaşlar slm.. hadi hep beraber bekliyelimm...:grouphug: inş hamişizdirr...:bebiss:
  2. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  3. Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)
  4. neyim var?? hamilemiyim değilmi yimi anlamadım

neyim var?? hamilemiyim değilmi yimi anlamadım

Merhaba biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak...
  5. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce

Sayfayı Paylaş