Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

dün adet olmam gerekiyodu am olamadım hiç belirtim de yok sadece gaz sancılarım var bazen arada belim ağrıyo adet olucak gibi de değilim belirtiler için çok erken sanırım ben bu ay 2 tane anytibiyotik kullandım bir ara çok rahatsızdım malum havalardan üşütmüştüm acaba diyorum ondanmı gecikti inşallah hamileyimdi 1 hafta bekliyim diyorum zaten şimdi yapsam çıkmaz heralde

canım test yap. hamile olabilirsin.. gecikmiş madem. hep düzgün oluyorsa idrar testinde cıkar.. ben geciktiği gün bakmıstım iki çizgiyide net görmiştim.. yumurta döllendikten sonra 4 5 gün içinde kanda net belli oluyo, idrarda gecikmeden sornna bakarsan görebilirsin.. inşallah hamilesindir.. sonuları bekliyoruz.. bizede haber ver olurmu.

yasemince şimdi anladım canım inşallah tedavi işe yarar bidaki hamileliğin güzel sonuçlanır dinlenin tabi biraz rahim toplasın kendini pamuk kiminde ertesi gün bile idrar testinde çıkıyo canım bu ay ablam hamile kaldı geçiktiği gün öğrendi yani yapsan belki görürsün cnm

bugünde olmadım yarın test yapmayı düşünüyorum ama korkuyorum ya negatif çıkarsa bu sefer çok ümitliyim hadi bakalım hayırlısı sonucu yazarım

merhaba kızlar, ben 6 kasımda adet oldum doğum kontrol hapı kullanmaya başlayacaktım ama bi iki gün kullanıp bıraktım, adetim bittikten 5-6 gün sonra yani 16 kasımda kahverengi akıntı ya da adet gibi bişey geldi adet diye düşündüm yine o da 3-4 gün sürdü. ikinci kanamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdim, göğüs uçlarımda acıma ve akıntım var fazlaca, test yaptırmama gerek var mıdır ?

merhaba kızlar, ben 6 kasımda adet oldum doğum kontrol hapı kullanmaya başlayacaktım ama bi iki gün kullanıp bıraktım, adetim bittikten 5-6 gün sonra yani 16 kasımda kahverengi akıntı ya da adet gibi bişey geldi adet diye düşündüm yine o da 3-4 gün sürdü. ikinci kanamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdim, göğüs uçlarımda acıma ve akıntım var fazlaca, test yaptırmama gerek var mıdır ?

Selamlar,

Bu durumda test yaptırmanıza gerek yok. Zira adet bitiminden üç dört gön sonra sizin zaten yumurtlama tarihiniz olamayacağından dolayı hamile olmadığınızı düşünüyorum. Boşuna test yaptırmayın.

Sevgiler.

selam.. ekimin 30 adetim bitmişti ve ben kasım 10' da tekrar oldum :s bugün ayın 8'i normal olursa bugün olmalıyım. acaba diorum üstüne görme olmuş olabilir miyim?? lütfen cevap verin.. bide dua edin inşallah hamişimdir :)

?

merhaba arkadaşlar bende 7 aydır bebiş istyrm ama olmuyo:(bu ay yumurtalarımı çatlatmak için serophene kullandım işallah tutmuştur hastalanmama 3 4 kaldı test yaptım negatif çıktı ama gögüs uçlarım çok agrıyo arada midemde bulanıyo ve bazen çok şiddetli agrılar giri kasıklarıma sizcede warmıdır
işallah wardır sizler gibi bende çok istyrm allah umarım hepimize werir

herkese merhaba bende bebiş istyrm 7 aydır ama olmuyo bu ay serophene kullandım yumurtalıklrm çatlsn die işallah işe yaramıştır adetime 3 4 gün kaldı gögüs uçlarım çok agrıyo bide kasıklarıma aniden sancı giriyo acaba warmıdır testte çıkmıyo kan tahlilide yapmadım yapsammı artık acaba

herkese merhaba bende bebiş istyrm 7 aydır ama olmuyo bu ay serophene kullandım yumurtalıklrm çatlsn die işallah işe yaramıştır adetime 3 4 gün kaldı gögüs uçlarım çok agrıyo bide kasıklarıma aniden sancı giriyo acaba warmıdır testte çıkmıyo kan tahlilide yapmadım yapsammı artık acaba

Selamlar Narinnaz,

Gebelik testleride yüzde yüze yakın sonuç vermektedir. Fakat bunun için adetinizin üzerinden 5-10 gün geçmesi gerekiyor. Yinede kafanızdaki soru işaretlerinin gitmesi için kandan tahlil yaptırabilirsiniz. Umarız hamile kalmışsınızdır.

Sevgiler.

Geri