Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Arkadaşlar merhaba aranıza yenı katıldım.benm de size sorularım olacaktı.yaklaşık 3 yıldır evliyim ve 3 aydır korunmuyoruz.20 aralıkta adet gördüm şuan adet olacakmısım gıbı agrım var ama olmadım henuz.göğüslerim aşırı bikaç gndür arada baş dönmelerim oluyor ve çok nadır de olsa bulantım.psikoljık mı diye dusunuorm ama benm gıbı olan var mı acaba aranızda?

Meraba arkadaslar yeni.katildim araniza asilama oldum bugun 4 gunum benim gibi bekleyen var mi asolama ile hamile kalanlar yorumlarinizi bekliorum umut olun bana bu arada ilk asilamam

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim size danışmak istediğim birşey var bugün adet günüm ve çok sancılı geçer ama ne sancıdan eğer var nede adetimden bhcg testi yaptırdım 0.05 çıktı ama seyreltilmiş bhcg de ise 1000 değerinden küçük olarak görünüyor acaba geç döllenme olabilir mi yada ne zaman tekrar test yaptırmalıyım doktorum gebelik yok denilebilecek kadar az dedi lütfen yardımcı olurmusunuz benim için çok önemli :'( <3

Arkadaşlar merhaba aranıza yenı katıldım.benm de size sorularım olacaktı.yaklaşık 3 yıldır evliyim ve 3 aydır korunmuyoruz.20 aralıkta adet gördüm şuan adet olacakmısım gıbı agrım var ama olmadım henuz.göğüslerim aşırı bikaç gndür arada baş dönmelerim oluyor ve çok nadır de olsa bulantım.psikoljık mı diye dusunuorm ama benm gıbı olan var mı acaba aranızda?

sevgili buket c bu şikayetlerin bildiğim kadarıyla erken gebelik belirtileti adet olacakmışşın gibi ağrında belki emriyorun rahme düşmesinden kaynaklanıyor olabilir ilk bebeğimde bende de böyle olmuştu ama sonra onu kaybettim umarım hamişsindir

Selam men her zaman duzenli adet olurdum ya 5 gun ireli atardi yada vakti vaktinde olurdu.bu defa 3. gun gecikdi hamileyim sandim cunki beriltiler vardi ama 4. Gun adet oldum sizce neden boyle oldu cok uzgunum shuan

Selam ben her zaman duzenli adet olurdum ya 5 gun ireli atardi yada vakti vaktinde olurdu.bu defa 3. gun gecikdi hamileyim sandim cunki beriltiler vardi ama 4. Gun adet oldum sizce neden boyle oldu cok uzgunum shuan.birde cinsel ilishki zamani ben orgazm hiss etmiyorum cunku yeni birlikte oluyoruz.benim hic bishey hiss etmemem bebek olmasina engelmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar beb de yaklaşık iki aydır regli olmadim test de yaptım olumsuz sonuc aldım doktora gittim iki kez kan testi de yaptırdım ondan da çıkmadı kadin doguma yonlerdirdi bu durumda cok rahatsizim :(

Merhaba, ben siteye yeni kayıt oldum. Bu sene evliliğimin 4.senesi ve ilk aşılamamı yaptırdım. pko hastasıyım. Ayın 5'inde kan testi yaptıracağım ve inanılmaz heyecanlıyım. Allahım ayıpsız kusursuz hayırlı evlatlarımız olmasını nasip etsin tez zamanda...

Merhaba. Reglimden 1gün sonra erkek arkadaşımla birlikte olduk. Ancak içe boşalma gibi bi şey olmadı. Normal günümde regl oldum. Reglimden bir gün önce betahcg yaptırdım. 2.3 çıktı. Yaptırdıgım günün akşamı regl oldum zaten. Ancak normalden daha az geliyor kanamam. Adetliyken idrar testi de yaptım. Negatif cıktı. Kanın rengi kırmızı. Sadece miktarı az. Hamile olma ihtimalim var mı yinede yoksa stres yaptıgımdan dolayı mı böyle oluyor

Geri