gebe
  1. gulbi

gulbi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim hastalik belirtisimi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gulbi tarafından paylaşıldı.

mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim

hamilemiyim hastalik belirtisimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikmi hastalik belirtisimi

hamilelikmi hastalik belirtisimi

cogu kadin gibi bendende bir akinti geliyor ama adet olmama bir kac gun kala bu akinti kesiliyordu 5 gun gecikti halya akintim var demek yakinda adet olmicam gouslerim agariyor ve yumurtaliklarimda ara sira sancilar oluyor sizce hamilemiyim yoksa bir hastalik belirtisimi adetim gecikmezdi hep iki gun once geliyodu nolur bana yardimci olun
  2. Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

Hamilemiyim ?En erken hamilelik belirtisi

hamilelerden gebelik belirtisi,en erken gebelik belirtisi,en erken hamilelik belirtileri,hamileliğin belirtisi ne zaman başlar,hamilelik belirtileri ne zaman olur,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk...
  3. hamilemiyimmmm

hamilemiyimmmm

kızlar sizce ben hamiş olabilirmiyim test sonucunun fotosunu ekledim çatladım meraktan ya
  4. Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Bir çok bayan anne olmak için heyecanlanıyor.Vücudunda olan her küçük değişikliği gebeliğe yorumluyor.Gebeliğin ilk belirtisi beklenen menste gecikme olmasıdır.Bundan öncesi belirtiler yanıltıcı olabilir.Yanıltıcı olan belirtilerden biride gögüslerde olan ağrı ve hassasiyettir.Gögüslerdeki ağrı ve hassasiyet mense yakın dönemde de olmaktadır. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR İÇİN LİNKE...
  5. betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler

Sayfayı Paylaş