gebe
  1. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bebegim123 tarafından paylaşıldı.

slm benim bir sorum olcakti lutfen benim durumumda olan varsa bana yardimci olun lutfen bir senedir bebek istiyorum ama agustosun 20 sinden beri adet olmuyorum kac defa test yaptirdim hep negatif ama 31 ekimde 2 gun adet oldum ama kotu kokulu koyu renkli ve cok az geldi ve ekimin 2 sinde bitti ama hala goguslerimde agri var kasiklarimda agri var vucudum her tarafi agriyordu sanki adet olacak gibi sizce bu ne olabilir bu arada herkesin bayrami kutlu olsun

2. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim durumumda olan kimse yok kaliba varsada cvp vermek istemiyor

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile değilsin

bence sinirsel psikolojik bende cok istiyorum banada psikolojik dediler ama umarım yüce rabbim sana da bana da ve bütün bebek istiyenlere nasip eder inşallah umudunu yitirme ....

4. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hic anlamiyorum istemeyenler hemen hamile kaliyor isteyenlerde seneler aliyor

unıca bunu beğendi.
  5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    inan ki bu işler nasip kısmet... allah yerini ve zamanını biliyor, sen bol bol dua et allahtan iste. başkalarını boşver.
    inşallah rabbim en kısa sürede seni ve isteyen herkesi sevindirir.

6. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    duayi herzaman ediyorum zaten artik ruyalarima girdi kendimi hep hamile goruyorum her adet gecikmesinde hamileymisim diye o piskolojiye giriyorum ve her
    adet oldugumda sanki dunya basima yikilmis gibi oluyor ve o gece hep agliyorum ama hep oyle olmuyormu cok isteyenler hep cok gec hamile kaliyor

unıca bunu beğendi.
  7. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    dr gitmenin tavsiye ederim kokulu olması bir sorun olduğuna işaret olabilir çünkü dr bana koku varmı dedğinde ben yok dedim ama kokulu olduğund intihap falan gibi sorunlar oratay çıkıyomuş alahım istediği zaman bebğin gelcektir inş kendini üzme bak bizde senin durumundayızz ve beklemediyizzz ve bizim gibi bebek bekleyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin kimsenin kucağı boş kalamasın inşşş..

8. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    amin issallah evet gittim doktora hersey normal diyor ama tedaviye baslamak istemiyor bir bucuk sene bekle diyor 1 sene oldu ben fransadayim yani fransiz doktorlarinin umrunda bile degil

9. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    anladım canımm alah yardımcın olsun neden tedaviye başlamıyorlar...

10. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cunku beklemek lazimmiz birazdaha bir senedir bekliyorum neyse bu ay umutluyum issallah bu ay olur.

11. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93
    insallah bu ay olur arkadas.ben de bekliyorum bir senedir.bekle diyolar bekliyorum.doktorlarin da bir bildiyi var her halde.

12. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oyleyse iyi sanslar sanada banada.eyer guzel haber alirsan yazarmisin buraya yoksa ben cok merakliyim hergun dusunurum hamile kaldimi diye

13. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93
    ilk buraya yazicam guzel haberi.TUNAya da sozum var kizim olursa gobek adini o secicek

14. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    issallah allah gonlumuze gore versin

unıca bunu beğendi.
  15. herşeyimsin

herşeyimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba aranıza yeni katıldım bnm sze bi sorum olacak benm adetim ayın 4unde basladı ve 10nda bttı bndan 4 gun önce kahverengi akıntım oldu 3gun kadar bnm adetıme daha 6 gn var acaba hamile miyim cevaplarınızı beklıyorum smdıden tesekkur ederim..

hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Hamilemiyim ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):) ımmm öncelikle gaz problemi oluştu sanki gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum karnımın alt...
  2. Menepoz döneminde kokulu akıntı

Menepoz döneminde kokulu akıntı

menepoz döneminde akıntı olurmu ,menepoz döneminde akıntı olması normalmi,menepoz döneminde vajinadan kötü koku gelmesi,menepoz döneminde kötü kokulu akıntı hakkında bilgiler Menopoz sonrası bir kadındaki vajinal akıntı oldukça normal de olabilir, ciddi bir enfeksiyonun işareti de olabilir. Menopozdan sonra kötü kokan bir akıntıtıbbi tedavi gerektirebilir. Teşhis doktor muayenesinde...
  3. Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Uzmanlar kadınların% 96’ sının akıntı miktarının yumurtlama, gebelik ya da daha önce menstruasyon sırasında artırdığını belirtmektedir. Fakat unutmayınız ki, akıntınızda renk, yapı, miktar ya da kötü koku olması gibi bir değişiklik fark ederseniz bir doktora görünmek için zaman kaybetmeyiniz. Kadınlarda sarı vajinal akıntı genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıklar sebebiyle de meydana...
  4. akıntım kokulu hamilemiyim

akıntım kokulu hamilemiyim

slm beyza hanım adet ggunume daha 4 gun var şiddetli kasık ağrısı kokulu akıntı ve akıntımin rengi yeşil hamilemiyim
  5. Kokulu akıntı

Kokulu akıntı

Herkeze meraba benim sorum şu . 1 haftadır sarımsı ve yeşilimsi akıntım oluyor çürük yumurta gibi kokuyor . birde vajina yanlarım ağrıypor nedeni nedir acaba ?

Sayfayı Paylaş