gebe
  1. Lilish

Lilish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim kızlar yardımm:(

Konu, 'Gebelik' kısmında Lilish tarafından paylaşıldı.

Kızlar aranıza yeni katıldım. Tecrubelerınızle bana yardım edın nolur. 3 aylık evliyim kendımı bildim bileli adet düzensizligim var. Migde bulantısı, sık idrara çıkma halsızlık aşırı uyku halim var. Son adetımden 3 hafta sonra beta hcg yaptırdım negatif cıktı. Ama o hafta kahverengi lekelenmem oldu ve sıkayetlerım devam edıyo hala. Acaba testi erkenmi yaptırdım adetım duzensız oldugundan nezaman yaptırmam gerektıgınıde bılmıorum, adet olalı bugun tam 1 ay oldu :( meraktan ölcemmmm

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
Hamilemiyim kızlar yardımm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar test yaptımm yardımmm

kızlar test yaptımm yardımmm

kızlar için testler kizlar icin testler acon gebelik testi kızlara test adetim bu ay diğer aylara göre az oldu.adetimin 10. günü acon marka test yaptım tek çizgiydi.banyoda unuttuğum teste ertesi gün bi daha bakayım dedim ikinci çizginin yeri belliydi kıl kadar ince pembe çizgi. eşimde gördü bu ne şimdi????????başına gelen varmı?
  2. hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

merhaba ben normalde 26 günde bir adet görüyorum bu ay 29.gün ama hala olmadım ara ara adet sancıları oluyo göğüslerim şişti ve büyüdü geçen adetimden 4 gün önce hamile olma olasılığı doğmuştu adet görünce umudum kırıldı ama anormal bi adet ti çok fazla ve 4 gün sürdü normalde 1 hafta sürerdi bu ay olmadım hamilemiyim sizce
  3. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....
  4. kızlar yardımmm !!!

kızlar yardımmm !!!

kızlar bana yardım edın bnm adetım 2 gun gec geldı adetım 17 kasımda oldu 19 aksamı bıttı sonra bır gun gectı damlalar seklınde geldı cok az oldu yıne acık pembe seklınde oldu , bıttıkten ıkı gun sonra test yaptım tek cızgı cıktı 4 gun sonra yıne yaptım sılık cızgı cıktı ertesı gun baska bır test yaptım tek cızgı cıktı bgun yıne yaptm hemde ıkı test bırden ıkısde sılık cıktı yardım edın lutfen...
  5. Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim

Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim

selamlar herkese bende yeniyim ve bir sorum olacak 9 aylık evliyim.bugün adet olmam gerekiyor ama daha bişey yok inş olmaz diyorum ama bilmiyorumda adet olucakmışım gibi hissediyorum.ama geçen hafta az bi lekelenme şeklinde kan geldi bu neydi yardım edin bana kafayı yicem :(

Sayfayı Paylaş