gebe
  1. ecri

ecri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :(

Konu, 'Gebelik' kısmında ecri tarafından paylaşıldı.

ben geçen hafta erkek arkadaşımla hafif bir yakınlaşma yaşadım..ben daha bakireyim.erkek arkadaşım penisimi vajinama sürterken penisinden zevk suyu geliyordu. . . biraz sürttükten sonra sürtmeyi bıraktı.acaba o zewk suyunun içinde sperm kalıpta vajinama sızmış ve ben hamile kalmış olabilir miyim? böyle bir risk war mı?lütfen yardımcı olun.geceleri korkudan uyuyamıyorum:( Not:
    Sitemize uymayan kelime dizinleri yeniden düzenlenmiştir. Çok açık yazmanıza gerek yok.

2. ecri

ecri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olacak kimse yok mu? :(

3. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farklı bi konuya yazmışsın orda cevap yazdım cnm :)

4. ecri

ecri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ablacım

hamilemiyim,lütfen bir fikir verin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikir verin nooolllurrr :(:(

fikir verin nooolllurrr :(:(

yaw ben bırsey danısmak ıstıyorum sıze bu belkı sacma olucak ama içimi kemırıyor :s benım 2.5 yıllık bır ılıskım var ve kendısı askerde ben bunun daha once baska kızlarla bır gecelık ılıskılerı oldugunu ogrendım. o zamnlar ilişkimiz ciddi degıldı bana asla oyle bırsey yapmıcanı ve onun eskıden oldugunu soyluyor bu dogrumudur acabaa . yanı askerden snrada devam eder dıe cok korkuyorum...
  2. Lütfen biri bana akıl versin!!

Lütfen biri bana akıl versin!!

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza 22 yaşındayım ve 30 yaşında bi sewgilim wardı,beni tam 4kişiyle aldattı we hepimizi aynı anda idare ediyordu..çok köütüyümm..çok iyi bi işte çalışmasına rağmen yediğini içtiğini harçlığını ben veriyordum,sadece sevdiğim için benim olan onundu.şimdi yalvarıyor,geceleri arıyor açmıyorum..ama ben onu çok seviyorum..gönlüm onu istiyor..ama korkuyorum..acaba...
  3. slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

mrb arkadaşlar benim adetime normalde 2 var ama gecen ay ilaç kullandım die 22 sinde oldum sırtım agrıyor sürekli ama böle cok bir agrı deil göğüs ucum dokununca agrıyor sık sık idrara cıkıyom eşimle bugün yaşadım ilişki esnasında karnımın alt bölgesi agrıyordu bazende kasıgımda agrı deilde ona benzer bişi oluyor ve normalde benim adetime yakın 10 falan kala sivilcemde cıkıyordu yüzümde...
  4. kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

kızlar lütfen fikir verin çok ihtiyacım var

Bir süredir nişanlımla ve ailesiyle bazı sorunlar yaşıyorum olanlara sabretmeye çalışıyorum ama bu sinirlerimi çok yıprattı ve zor sabrediyorum. dayanamadığım noktalarda sadece yalnız kalmak geliyor aklıma. normalde nişanlımla çok iyi anlaşan, birbirine güvenen ve inanan bi çiftiz. ailesi ilk zamanlarda bana karşı çok iyiydi ama nişanlım askere gidince her şey değişti. artık eskisi gibi...
  5. hamilemiyim fikir verin lütfen

hamilemiyim fikir verin lütfen

Mrb bugün adet günüm ama ben adet görmedim. Miyde bulantm kasik ağrım kasik batmaları tek taraflı ağrılarım çok fazla miydem şişkinlik uyku bozuklugu gece uyuyamiyorum belirtiler cok gece bile acikma olustu dün test yaptım negatif çıktı bugünde adet günüm olmadım.Sizce hamilemiyi

Sayfayı Paylaş