gebe
  1. ahladonia

ahladonia Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim lütfen vcp

Konu, 'Gebelik' kısmında ahladonia tarafından paylaşıldı.

kasığımda ağrı var hamilemiyim mrhabalar ben aranıza yeni katıldım 1 5 senelik evliyim 21 yasındayım ve 2 aydır bebiş istiyoruz hiçbişekilde ilaçla korunmadım 2 aydırda korunmasısz ilişkiye giriyoruz enson kasımın 19da adet oldum aralık 2 3 5 6 8 9 günlerinde ilişkide bulunduk ve 2 gündür karnımda aşırı bi kasılmalar var sağ ve sol tarafa değişmeküzere giriyor 5 10 dk da bir tuvalete cıkıyorum açıkcası kendimi kaptırmak istemiyorum şuan bile sağ kasığımda bi ağrı var lütfen cvp yazın tecrübeli arkadaşlara rica ediyorum tşk

2. ahladonia

ahladonia Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrhabalar ben aranıza yeni katıldım 1 5 senelik evliyim 21 yasındayım ve 2 aydır bebiş istiyoruz hiçbişekilde ilaçla korunmadım 2 aydırda korunmasısz ilişkiye giriyoruz enson kasımın 19da adet oldum aralık 2 3 5 6 8 9 günlerinde ilişkide bulunduk ve 2 gündür karnımda aşırı bi kasılmalar var sağ ve sol tarafa değişmeküzere giriyor 5 10 dk da bir tuvalete cıkıyorum açıkcası kendimi kaptırmak istemiyorum şuan bile sağ kasığımda bi ağrı var lütfen cvp yazın tecrübeli arkadaşlara rica ediyorum tşk<!-- google_ad_section_end -->

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin belirtilerini yasadim sonra hmis ciktim ama bi istek oldu icin kafa yapinida ona kaptiriyorsun

4. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    selam canım bende seninle aynı gün yani 19 kasımda adet oldum...şu anda beklemedeyim ...muhtemel yumurtlama tarhlernde brlkte olmuşsunuz umarım tutar..bende 2 yıldır beklıorum bebş geçen yıl düşük yaptım bidaha da olmadı zaten..beklemek çok zor gelio bazen adet gününü :(((((((

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende ayın 17sini bekliyorm hadi herkes için hayırlısı

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    test yapmak en mantıklısı

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    test yapmak mantıklı ama daha erken

8. kelebek**

kelebek** Forum Okuru

şubatın 27 sinde adet gördüm şuan martın 30 undayız adet görmedim 8 aydır bebek istiyorum 1 buçuk yıldır evliyim göğsümde ağrı kasıklarımda sancı var sabahları aşırı belim ağrıyo adet olucakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum normalde bunları hissettiğimde olurdum sizce psikojik mi ?

hamilemiyim lütfen vcp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim lütfen yardım

Hamilemiyim lütfen yardım

kafam karışık adetimden bir hafta önce bi lekelenme oldu 1 gün sonra geçti belimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı hala devam ediyo adetime 6 gün vardı kan testi yaptırdım 1,61 çıktı negatifti:(( şimdi adetime 1 gün var kahverengi lekelenme yaşıyorum 2 gündür adetmi olacağım için yoksa hamile olma ihtimalim varmı yardımcı olup bilgilendirirseniz sevinirim en azından boş yere ümitlenmem yoksa :((
  2. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....
  3. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun
  4. hamilemiyim yardım lütfen...

hamilemiyim yardım lütfen...

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim aranızda hamile kalıp bu elirtileri yaşayan oldumu.bir önceki adetim ocak 1 idi 5 gün sürüyor yada 6. ocağın 10. da mide ağrısı mide bulantısı kusma ile doktora gittik mideni üşütmüşsündür dedi serum taktı kan ve israr tahlili yaptı enfeksiyon olabilirmi diye ama birşey çıkmadı. 12.sinde nohut büyüklüğünde çok yapışkan pememsi bir akıntım oldu.son 3 gündür...
  5. hamilemiyim fikir verin lütfen

hamilemiyim fikir verin lütfen

Mrb bugün adet günüm ama ben adet görmedim. Miyde bulantm kasik ağrım kasik batmaları tek taraflı ağrılarım çok fazla miydem şişkinlik uyku bozuklugu gece uyuyamiyorum belirtiler cok gece bile acikma olustu dün test yaptım negatif çıktı bugünde adet günüm olmadım.Sizce hamilemiyi

Sayfayı Paylaş