gebe
  1. dıdıdıt

dıdıdıt Forum Okuru

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında dıdıdıt tarafından paylaşıldı.

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...

2. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    gecikmeden test sonucun cevap vermez canım.. kan testi yaptırabilirsin ama.. son adet günlerin ne zamandır?

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

s.a melekler bana yardım edin.. ben 1,5 senedir biriyle beraberim ve 7 aydır nişanlıyız.. ve bnde aşırı kıskançlık olmaya başladı herkesten annesinden bile kıskanıyorum nedn annesi onla ilgileniyo diye sürekli sinirleniyorum.. bna annesiyle ilgili bişe dedimi hemen sinirleniyorm bnm dışmda bi kadından bahsetmesine tahammül dahi edemiyorum özelliklede annesinden.... annesinin yanında şortla...
  2. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  3. Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti. 9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim...
  4. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar
  5. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş