gebe
  1. HilalD.

HilalD. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim lutfen yardım edın

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında HilalD. tarafından paylaşıldı.

merhabalar sevgılımle surtunme yoluyla bırlıkte olduk normalde 12 sınde regl olmam lazımdı ama 5 gun gecıktı(normalde 27 gunde oluyordum ılkdefa boyle oldu ). ama belırtılerının hıc bırını yasamıyorum sık sık wc ıhtıyacım olmuyor goguslerde bı degısıklık yok ama korkuyorum sızce hamılemıyım

2. HilalD.

HilalD. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada belırtmeyı unutmusum bugun 5 cı gun ve hala regl olamadım

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya benim bir tanıdığımında böyle sürtünme yoluyla ilişkiye girip gecikmesi olmuştu o orgazm dan dolayı olabiliyormuş arkadaşım hamile kalmamıştı...ama belki hamile kalmıssındır bilemiyorum test yapsana.

4. HilalD.

HilalD. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun yaptım negatıf cıktı ama burda bı kac yorumu okudugumdan berı tedırgınım 6 cı gunde bellı olurmu testte cunku baktım negatıf normalde adetım hep duzenlıydı hıc bukadar gecıkmedı

Hamilemiyim lutfen yardım edın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lutfen yardım edın:(

lutfen yardım edın:(

slm arkadaslar yenı uye oldum 25 ekımde adet oldum 2 gun adet gunlerımde hıc sapmaz adetım bıttıgı halde karın boslugumda agrı tek taraflı oluyo sıskınlık gaz kramplar bas agrısı dayanamıyorum artık test yapıyorum negatıf cıkıyo bu sekılde hamıle kalan varsa yardıcı olabılırmı :(:hail:
  2. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  3. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  4. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.
  5. hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)

Sayfayı Paylaş