gebe
  1. merwesy

merwesy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim lütfen yardımm

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında merwesy tarafından paylaşıldı.

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....

tatlı bela bunu beğendi.
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    hamilesin daha çok yeni bazen lekelenme oluyor ilk haftalarda hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin

3. merwesy

merwesy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim:)yarın muayene olucam ne diyecekler bakalım hayırlısı çok heyecanlıyım:)

4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    canım hamilesin ama lekelere dikkat et dr söyle inş rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir

5. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun inş dikkat et kendine ve bebişe

6. merwesy

merwesy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gözüm gibi bakıcam inş:)tşk ediyorum Allah herkese nasip etsin inş.

7. pamuk2012

pamuk2012 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    tebrik ediyorum ne güzel hamilesin ben 1 buçuk senedir uğraşıyorum bu ay tedavi görüyorum afet tarihim kasım 5 beklemek çok zor

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Lekelenmeler için mutlaka uzman bir hekime görün muhtemelen sana progestan hapı verecektir. Rabbim sağlıkla hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin bebişini darısı tüm isteyenlere olsun

hamilemiyim lütfen yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardımm :(((((

Lütfen yardımm :(((((

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.. Nişanlımla ayın 3ünde korunmasız ilişkiye girdik, hamilelik istemedigimiz icin ilişkiden hemen sonra 3-5 saat icinde norvelon adında doğum kontrol hapı kullandım. ayın 5inde nedenini anlamadığım miğde bulantısı sonucu kustum. ayın 11inde hastalanmam gerekiyordu ve ayın 10unda hafif bi...
  2. Lütfen yardımm eddinn

Lütfen yardımm eddinn

çok büyük ve rahatsız oLduğum iki büyük sorunum var.. 1. si tırnakLarım.. tırnak derimi soyuyorum... ve bu yüzden tırnakLarımı çok derinden kesiyorum... ve ne zaman oLduğunu aLamadığım bi gün tırnağımı yamuk kestim.. özeLLikle iki işaret parmağım çok yamuk... uzamıyorLar gibi bişi... gerçeten çok rahatsız oLuyorum... bunu nasıL haLLede bilirm.. bu birinci sorunumdu... ikinci sorunum daha...
  3. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  4. Hamilemiyim kızlar yardımm:(

Hamilemiyim kızlar yardımm:(

Kızlar aranıza yeni katıldım. Tecrubelerınızle bana yardım edın nolur. 3 aylık evliyim kendımı bildim bileli adet düzensizligim var. Migde bulantısı, sık idrara çıkma halsızlık aşırı uyku halim var. Son adetımden 3 hafta sonra beta hcg yaptırdım negatif cıktı. Ama o hafta kahverengi lekelenmem oldu ve sıkayetlerım devam edıyo hala. Acaba testi erkenmi yaptırdım adetım duzensız oldugundan...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş