gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilemiyim nasıl anlarım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bende hiç bir belirti yok ya acaba gebe kalıp kalmadığımı net olarak hangi belirtilere bakarak değerlendirmem lazım ? Teşekkürler.

dünüş bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    inşlh hamilesindir canım adetin geçiyosa bi test yap ağız tadın değişiklik varmı

Hamilemiyim nasıl anlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim hamilemiyim hamile miyim hamilemiyim acaba acaba hamılemıyım adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik...
  2. hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

merhaba ben normalde 26 günde bir adet görüyorum bu ay 29.gün ama hala olmadım ara ara adet sancıları oluyo göğüslerim şişti ve büyüdü geçen adetimden 4 gün önce hamile olma olasılığı doğmuştu adet görünce umudum kırıldı ama anormal bi adet ti çok fazla ve 4 gün sürdü normalde 1 hafta sürerdi bu ay olmadım hamilemiyim sizce
  3. Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamile olup olmadığınızı nasıl anlayacağınızı bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Bu bölümden tüm sorularınızı sorabilir ve uzmanlardan ve hamilelik sürecinden geçmiş yada hamile olan meleklerimizden cevaplar bulabilirsiniz.
  4. hamilemiyim nasıl anlarım

hamilemiyim nasıl anlarım

adetim 2 gun gecıktı acaba hamılemıyım cok ıstıyoruz esımle bebek bole gecıkme olunca hemen heyecanlandık 2.5 yıllık ewlıyım olmadı bu zamana kadar sımdı cok ıstıyoruz 2 gun gectı ama bılmıyorum yardımcı olurmusunuz bna???
  5. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...

Sayfayı Paylaş