gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilemiyim regli tarihim ocak yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba regli tarihim 17 ocak ,2 aydır klomen+ovitrelle tedavisi görüyorum.bu ay reglim 3gün geçikti,bugün ise kahverengi,pembe akıntım var... test yapmaya cesaret edemedim... gögüşlerimde şişlik ve karnımda zaman zaman adet sancısı gibi ağrılar var... hamilelik belirtisi olabilirmi... teşekkürler

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Değerli misafirimiz,
    Belirtilere baktığımızda hamile kalacağınızı düşünüyorum. Özellikle göğüslerdeki şişkinlik ve hassasiyet durumu bana bunu işaret ediyor. Bence cesaretinizi toplayarak test yaptırmalısınız.
    Sonucunuzu merakla bekliyorum.

Sevgiler.

3. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

akıntı pembeyse ve kırmızıya donusmeden doktora gıt hamıleysen dusuk rıskı

4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    selam kızlar. 6 aydır bbek istiyoruz geçen ay vajinal kültürde iltihap çıktı ilaç kullandım ve son testte temizlendiğini öğrendim. ve başka bi sorun da yok. adetim 3 gündür gecikti ve son 4 5 gündür aşırı bel ağrılarım ve ara sıra gelen bazen sağ ve sol kasıkta ağrılarım var. çok acıkıyorum günde iki defa yemek yerken şimdi 5 6 öğün yiyorum. sizce bunlar pisikolojik mi ne olur rahatlatın beni

5. MUTİ

MUTİ Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    18
    pisikolojik değil gibi duruyo bekleme git hemen bitane idrar testi al...
    Imşallah istediğin sonuç çıkar...

6. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    iyi temennin için sağal canım. bugün 5 gün oldu dün evde yaptığım test negatif. hala adet olmadım. eğer adetim gelmezse cuma günü beta yaptırmayı düşünüyorum.

7. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    geç döllenme olduysa testte çıkmayabilir canım biraz daha bekleyip testi tekrar et bakalım ne olacak,tabi en iyisi kan testi yaptırmak inşallah hamilesindir:)

8. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    hale . inşallah ne zaman nasip olur bilmem ama öğrenir öğrenmez sizlerle paylaşıcam. sende bişey var mı

hamilemiyim regli tarihim ocak yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti. 9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim...
  2. Hamilemiyim lütfen yardım

Hamilemiyim lütfen yardım

kafam karışık adetimden bir hafta önce bi lekelenme oldu 1 gün sonra geçti belimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı hala devam ediyo adetime 6 gün vardı kan testi yaptırdım 1,61 çıktı negatifti:(( şimdi adetime 1 gün var kahverengi lekelenme yaşıyorum 2 gündür adetmi olacağım için yoksa hamile olma ihtimalim varmı yardımcı olup bilgilendirirseniz sevinirim en azından boş yere ümitlenmem yoksa :((
  3. hamilemiyim yardım lütfen...

hamilemiyim yardım lütfen...

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim aranızda hamile kalıp bu elirtileri yaşayan oldumu.bir önceki adetim ocak 1 idi 5 gün sürüyor yada 6. ocağın 10. da mide ağrısı mide bulantısı kusma ile doktora gittik mideni üşütmüşsündür dedi serum taktı kan ve israr tahlili yaptı enfeksiyon olabilirmi diye ama birşey çıkmadı. 12.sinde nohut büyüklüğünde çok yapışkan pememsi bir akıntım oldu.son 3 gündür...
  4. hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

klomen ve ovitrelle kullandim bgun igneyi vurulaki 10 gun oldu ve adetime 7 gun kaldi adet olcek gibi goguslerim hasasiyetlesti uclarina dokanamiyorum bile normalde adet olcegim zamn faln kasik agrim olmuyor ama bu ay kasklarimda ara ara agri ve batma oluyor acaba ben hamilemiyim:baby:
  5. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...

Sayfayı Paylaş