hamilemiyim sizce

şeydoş

Yeni Üye
Üye
hamilemiyim sizce
:uhu::clapping:arkadaşlar bende yeni katıldım reglmi bir hafta geçti fakat kahverengi lekelenmeler geldi ilk gün çok azdı 2. günü biraz daha pembeleşti ve yoğunlaştı acaba hamilemiyim reglmi oldum bilemiorummm kasıklarım ağrıyo rgl sancısı gibi değil iğne gibi batıyo fakat lekelenmede devam ediyo bugünn üçüncü günü:attention:

canım 1 hafta getiyse idrar testinde ıkar aynı şey bendede oldu kan gelmezse hamile olma ihtimalin yüksek bence

idrar testi yaptırdımmm negtif çıktı ama benim hesabıma göre daha 8 yada 9 günlük gibi geliyor hala belli olmaz dediler hatta kesecik bile oluşmazmış regl mi oldum yoksa hamiş miyim anlayamadım yhaa sonradan gelen yoğun pempe leke biraz umudumu kırdı ama regl olmuş gibi bir sancım yok daha farklı ağrılar var yumurtalıklarımın ağrıdığını bile hissedebiliyorum:S

idrar testinde çıkmaması çok normal ama kanda bakabilirsin hamileysen mutlaka çıkacaktır ümitlenmeyelim ama bencede hamilesin son dönemlerde hep böyle oluyo nedense hafif kanamalar ve hamilelik bu ay olmasa bile bidahaki inş. olursun

Geri