gebe
  1. şeydoş

şeydoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim sizce

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında şeydoş tarafından paylaşıldı.

:uhu::clapping:arkadaşlar bende yeni katıldım reglmi bir hafta geçti fakat kahverengi lekelenmeler geldi ilk gün çok azdı 2. günü biraz daha pembeleşti ve yoğunlaştı acaba hamilemiyim reglmi oldum bilemiorummm kasıklarım ağrıyo rgl sancısı gibi değil iğne gibi batıyo fakat lekelenmede devam ediyo bugünn üçüncü günü:attention:

2. şeydoş

şeydoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ne olur cvp verinnn çok büyük stresteyimmm:grev:

3. sumsuk

sumsuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    canım 1 hafta getiyse idrar testinde ıkar aynı şey bendede oldu kan gelmezse hamile olma ihtimalin yüksek bence

4. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Herhangi bir gebelik testi yaptırdınız mı ?

5. şeydoş

şeydoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    idrar testi yaptırdımmm negtif çıktı ama benim hesabıma göre daha 8 yada 9 günlük gibi geliyor hala belli olmaz dediler hatta kesecik bile oluşmazmış regl mi oldum yoksa hamiş miyim anlayamadım yhaa sonradan gelen yoğun pempe leke biraz umudumu kırdı ama regl olmuş gibi bir sancım yok daha farklı ağrılar var yumurtalıklarımın ağrıdığını bile hissedebiliyorum:S

6. bal böceğim

bal böceğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    idrar testinde çıkmaması çok normal ama kanda bakabilirsin hamileysen mutlaka çıkacaktır ümitlenmeyelim ama bencede hamilesin son dönemlerde hep böyle oluyo nedense hafif kanamalar ve hamilelik bu ay olmasa bile bidahaki inş. olursun

hamilemiyim sizce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim sizce

Hamilemiyim sizce

merhaba hanımlar sizlere bir şey danışmak istiyorum. dün gece hiç bir şey yokken gece saat 4 gibi bir miğde bulantısı ile uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba bu bir hamilelik belirtisi olabilirmi? birde çok afedersinizi gaz problemi yaşıyorum ama sık idrara çıkmıyorum. bana bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Sizce Acaba Hamilemiyim Melişler

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonra başladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  3. sizce hamilemiyim

sizce hamilemiyim

merhaba , size bir sorum olacak 8 mayis tarihinde adet oldum 30 mayis tarihinde ise ilk iliskimi geri cekme yonetemiyle yasadim adetim gecikti genelde 32 gun sure ile adet oluyorum suana kadar sivilce haric bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir ? bugun agrim biraz basladi beyaz akintimda var ?
  4. Sizce hamilemiyim

Sizce hamilemiyim

Ben ilişkiye girdim adetim yeni bitmişti 20 gün sonra tekrar adet olucaktim fakat olmadım 8 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı sonrada adet oldum 7 gün boyunca fakat önceki adet döneminde adet geciktirici kullanmıştım denize giricem diye oyüzden gecikti nu kadar diye umuyorum sizce hamilemiyim yardimci olun acil
  5. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş