gebe
  1. betül taş

betül taş Forum Okuru

hamilemiyim soru cevabım var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında betül taş tarafından paylaşıldı.

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Evet kan değerlerine göre muhtemelen 4 aylık gibi hamilelik görünüyor ama emin olmak için yinede bir uzmana danışmanda fayda var cnm.

hamilemiyim soru cevabım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  2. Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Slm ben yeni üye oldum ve bebn bu sayfayi 1 aydan uzun süre takib ediyorum bayagi yararladim o yüzden sizinle paylasmak istiyorum mümkünmü acaba sorabilirmiyim
  3. Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

arkadaslar siteye daha yeni üye oldum . iyikide üye olmuşum bnm için çok yararlı bilgler var. ilk konumu açıyorum. hamilemiyim adet görmeme 9 gün var eşimle 2 seferdr birliktelik yaşıyoruz ikmzde sağlıklıyız bir problemde yok ama bn daha bebişim olsun istemyrum yenı evliyiz daha iş güç bir süre daha istemiyrum ama eşim çok istyr.korunmamiştk ikmzde ve olan oldu:( ve ben idrar testnı ne zamn...
  4. Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Merhabalar, Anne olmak isteyen aday adayları :) Artık sorularınıza bu bölümden cevaplar bulabileceksiniz. Lütfen tüm sorularınızı bu bölüme yöneltin. Hamilelik sürecinde olan gebelik geçirmiş yada uzmanlar tarafından yanıtlanacak sorularınızla kendinize daha iyi bir yön çizebilir, hamile kalma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Saygılar.
  5. sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap!

sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap!

Kızım sbsye girdi, o kadar zaman hazırlandı şimdi sbsde hatalı soru var diye bir duyum var,araştırdım bulamadım, doğru mu bu söylentiler, acil cevap bekliyoruz sizden...

Sayfayı Paylaş