gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilemiyim Merhaba üç aydır çocuk yapmaya çalşyrz ama bir turlu sonuç yok adetim 2 gun gckti aşırı gaz var karnmda sancı yapıyo sizce hamilemıyım.. ?

Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

Hwid id nedir bilgisayarımın hwid idisini bulmak için ne yapmam gerekiyor. Başlat çalıştırda bişey yazsak olur mu yoksa bunun için yazılmış özel bir proğram mı var kızlar.
  2. Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım

Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım

Kızlar benim sorunum bebeğimin ben vermeden meme istememesi yada mama. Tam olarak bebeğimin aç olduğunu anlayacağım bir test var mı yada tecrübeleriniz nedir bu konuda ?
  3. Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

40 yaşını bulmuş bir insan damarlarım tıkalımı değilmi anlaak istiyor diyelim arkadaşlarım. Bunu tam olarak hangi testle buluyoruz. Bağzı hastanelerde bununla ilgili 6 saniye yada 10 saniyelik anjiyo yapıldığı söyleniyor. Bayada pahallıymış ortalama 1.250 diyen hastanede var 2.500 diyen hastanede var. Bunu olan herhangi bir kişi var mı bana bu durum hakkında bilgi verebilir mi ? 40 yaşını...
  4. Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png
  5. eşler arası mülkiyet tam olarak nasıldır?

eşler arası mülkiyet tam olarak nasıldır?

doğru yere mi açtım konuyu bilmiyorum arkadaşlar sorunumu maddelerle özetleyeceğim. 1)kayınvalidem yaşlı akrabasını baktığı için 1974 yılında yapılmış zemini tahta doğalgazı olmayan oldukça her şeyi eski olan yaşlı akrabasının evi üstüne yapılmıştır. 2)kayınvalidem o evde oturduğu sürece ve öncesi zamanında bulunduğu eve herhangi bir düzeltme yapmayıp(eski prizleri bile değiştirmemişler öyle...

Sayfayı Paylaş