lütfen acil cevap istiyorum. adet im 2 gün gecikti aşırı derece de gazım var gögüslerim deki acı vardı ama geçti ama büyüdüler. göcegimin altı da dolgunlaştı içerde bişi birikmiş gibi duruyo ve aşırı derece de yemek yemeye başladım birde işten çıkıp eve gittiğimde biraz yoruluyorum yemek olaylarından falan daha sonra uzandığımda alt tarafımda ağrı oluyo... sizce hamilemiyim.... çoook istiorum bu ay bütün yumurlama günlerime göre ilişkiye girdik...

lütfen acil cevap istiyorum. adet im 2 gün gecikti aşırı derece de gazım var gögüslerim deki acı vardı ama geçti ama büyüdüler. göcegimin altı da dolgunlaştı içerde bişi birikmiş gibi duruyo ve aşırı derece de yemek yemeye başladım birde işten çıkıp eve gittiğimde biraz yoruluyorum yemek olaylarından falan daha sonra uzandığımda alt tarafımda ağrı oluyo... sizce hamilemiyim.... çoook istiorum bu ay bütün yumurlama günlerime göre ilişkiye girdik...

Merhabalar MUTİ,

Kesin sonuç için bu aralarda BETA HCG testi yaptırırsanız iyi olacağı kanısındayım. Kesin olarak hamilemisiniz değil misiniz, ancak bu yöntemle öğrenebilirsiniz. Göğüslerdeki hassasiyet ve acığ bana göre en büyük belirti gibi geliyor.

Güzel ve hayırlı haberinizi almayı umut ediyoruz.

Sevgiler MUTİ.

canım buraya yazdıktan sonra sağlık ocağında tanııdıklar vardı aradılar şimdi kanımı aldırdım geldi pazartesi öğleden sonra sonuç çıkıcak....

herkez dua etsin lütfennnn

isteyen herkese de allah hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin

Aslında sonuç 1 saat içinde çıkıyor ama sizin oradaki sağlık ocağı geç çıkartıyor heralde. Neyse pazartesi günü olsun. Geç olsun güzel haberlerle dönün inşallah.

Sonucu paylaşırsanız seviniriz.

sabahtan olsa hemen veriridik dediler ama işte neyse hayatım o değil derdim valla olumlu olsun hayırlısıyla bebeişim olucak olsun da dediğin gibi geç olsun.

allah isteyen herse bebiş nasip etsin pazartesi hemen yazıcam sonucu:)

Merhaba benim adetim 3 gün geçti ama hamilelik belirtilerim var 3tane dünya güzelleri kızlarım var hayırlısıyla sağlıklı sıhatli birde erkek evladım olur ALAHTAN HAYIRLISI AMİN DUALARINIZI BEKLİYORUM

arkadaşlar yarın adet günüm ara ara sancım ve göğüslerimde acı var.alında bugün olmam gerekiyor geçen ay 31 çektiği için önümüzdeki 2 gün gecikme olabilir gün atıyo ara sıra ama beyaz tenliym ve göğüslerimde kahverengi bölümde damarla baya belirginleşti ilk defa oldu hamile olsam ilerleyen aylarda çıkar diye biliyorum adetime 6 gün kala dayanamayıp idrar testi yaptım negatif çıktı 5 gün kala da kan testi yaptırdım o da negatif 3 yıllık evliyim hiç bebeğim olmadı çevremdeki insanların iğneleyici lafları beni çok yıprattı kan testi için erken mi yoksa tekrar yaptırayım mı çaresizim rabbim kimseyi böyle sınamasın tüm isteyenlere versin inşallah.cevap bekliyorum adım merve.

arkadaşlar yarın adet günüm ara ara sancım ve göğüslerimde acı var.alında bugün olmam gerekiyor geçen ay 31 çektiği için önümüzdeki 2 gün gecikme olabilir gün atıyo ara sıra ama beyaz tenliym ve göğüslerimde kahverengi bölümde damarla baya belirginleşti ilk defa oldu hamile olsam ilerleyen aylarda çıkar diye biliyorum adetime 6 gün kala dayanamayıp idrar testi yaptım negatif çıktı 5 gün kala da kan testi yaptırdım o da negatif 3 yıllık evliyim hiç bebeğim olmadı çevremdeki insanların iğneleyici lafları beni çok yıprattı kan testi için erken mi yoksa tekrar yaptırayım mı çaresizim rabbim kimseyi böyle sınamasın tüm isteyenlere versin inşallah.cevap bekliyorum adım merve.

merve normalde kan testi erken zamanda çıkıyo 2 gün daha bekle eğer adet olmazsan git hemen yaptır kan testini...

Allah hayırlısıyla hamile kalmanı ve bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

Geri