gebe
  1. sbrbhr

sbrbhr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

hamilemiyim yardım lütfen...

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sbrbhr tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim aranızda hamile kalıp bu elirtileri yaşayan oldumu.bir önceki adetim ocak 1 idi 5 gün sürüyor yada 6. ocağın 10. da mide ağrısı mide bulantısı kusma ile doktora gittik mideni üşütmüşsündür dedi serum taktı kan ve israr tahlili yaptı enfeksiyon olabilirmi diye ama birşey çıkmadı. 12.sinde nohut büyüklüğünde çok yapışkan pememsi bir akıntım oldu.son 3 gündür de karnımda şişlik,mide ekşimesi kasıklarımda kasılma ,batma ağrı oluyor yemeklerden sonra daha da çoğalıyor ama geçmiyor:(.güğüslerimde bir hassasiyet yok.ama ara ara baş dönmesi ve bulantı oluyor. bu arada ben ocağın 13 ünde idrar testi yaptım negatif çıktı. bu sorunlar neden oluyor anlayamadım böyle olan varmı yardımcı olun bu ay adetim 27 sinde olacak.inşAllah hamişimdir yaaabebisim

hamilemiyim yardım lütfen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim regli tarihim ocak yardım lütfen

hamilemiyim regli tarihim ocak yardım lütfen

merhaba regli tarihim 17 ocak ,2 aydır klomen+ovitrelle tedavisi görüyorum.bu ay reglim 3gün geçikti,bugün ise kahverengi,pembe akıntım var... test yapmaya cesaret edemedim... gögüşlerimde şişlik ve karnımda zaman zaman adet sancısı gibi ağrılar var... hamilelik belirtisi olabilirmi... teşekkürler
  2. Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti. 9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim...
  3. Hamilemiyim lütfen yardım

Hamilemiyim lütfen yardım

kafam karışık adetimden bir hafta önce bi lekelenme oldu 1 gün sonra geçti belimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı hala devam ediyo adetime 6 gün vardı kan testi yaptırdım 1,61 çıktı negatifti:(( şimdi adetime 1 gün var kahverengi lekelenme yaşıyorum 2 gündür adetmi olacağım için yoksa hamile olma ihtimalim varmı yardımcı olup bilgilendirirseniz sevinirim en azından boş yere ümitlenmem yoksa :((
  4. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...
  5. hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

klomen ve ovitrelle kullandim bgun igneyi vurulaki 10 gun oldu ve adetime 7 gun kaldi adet olcek gibi goguslerim hasasiyetlesti uclarina dokanamiyorum bile normalde adet olcegim zamn faln kasik agrim olmuyor ama bu ay kasklarimda ara ara agri ve batma oluyor acaba ben hamilemiyim:baby:

Sayfayı Paylaş