3 kere test yaptım negatif yiinede hamilemiyim ?

0esmeralda0

Yeni Üye
Üye
3 kere test yaptım negatif yiinede hamilemiyim ?
Merhabalar.
Benim adetim geceli 4 gün oldu idrar testi yaptım 3 kere ama negatif çıktı. Hiç gecikmezdi aksine 1-2 gün öne atardi. Adetime 2-3 gün kala mide bulantısı, sık idrara çıkma, kasigimda sancı, başlamıştı ve hâlâ devam ediyor. Test için henüz erken mi?

Aslında değil benim mesela bir gün bile geçse eğer hamilelik varsa hemen çıkıyordu. Ama tam kesin emin olmak adına kan testi yaptırabilirsin orada sonucu emin olarak öğrenebilirsin:)

Bencede erken degil benimde adetim gecikmisti 4.gun sabah test yaptim pozitif cikmisti

Merhaba arkadaslar :) uzun zamandır gıremedım sıteye uzak kaldım baya konulardan. bende uzun zamandır bebek ısteyenlerdenım ama maalesef her ay sonuc husran. ıkı aydır ozel bır Doktora gıdıyorum Izmırde klomenle tedavıye baslayalım dedı ve basladık. ılk ay negatıv ıkıncı ayda gıdemedım gunlerım uymadı ben kendım aldım klomenı Ovıtrelleyı kullandım :) sımdı normal adet gunumde adet oldum ama herzamankınden farklıydı bu ılk gunu normal geldı sonrakı gunler damla damla ustelık son gun vajınamda bır kşıntı olustu bugun bıraz daha ıyıyım akıntımda var . sımdı acaba dıyorumkı ben Gebe olabılırmıyım. fıkır verın ne yapsam ???

Üstüne adet görmüş olabilirsin bunu yaşayanlar var ama yinede en kesin sonuç için bir kan testi yaptırırsan için daha çok rahatlıyacak ve kesin sonucuda öğrenmiş olacaksın.

sanırım klomenden kaynakalann işey o çünki bende kullandım geçen ay klomen + oviteral bende ilk kahve rengi akıntı oldu sonra adet oldum ama çok olmadı adetim 2 gün sürdü sonra dmal damla oldu 4 güb bitti normalde 6 gün süerdi benim klomenden kaynaklandığını düşünüyorum ben

BURDAKI KONULARDAN BAKTIM DA NORMAL ADET OLUP SONRA HAMILE OLDUGUNU OGRENENLER VAR. BIRDE KAŞINTI BAŞLADI BENDE HANI GEBELIKTEDE OLURMUS.
ASLINDA HAKLISIN ASENA_SULE KLOMENDEN OLABILIR YANI ZATEN BENIMKISI BIR UMUT YA TUTARSA MISALI :) ASLINA BURDAKI LINKLERIDE OKUMAMAK LAZIM BEN BUNLARI TAKIP EDE EDE ACABALARIM SUREKLI ARTIYOR KAFAYI YICEM YAKINDA AH BIRDE ETTRAFIMDAKI GEBELERI GORMESEM NE HOS OLUR.

bencede çok takma belirti felan herkesin bünyesi farklı eğer kafanda soru işartei varsa kan testiş yaptır ona göre için rahatalr bende çok taktım herşeyi araştırıyordum baktım pskilojimi bozdu bende ıraktım herşeyi oluruna şuan daha rahatım

Geri