gebe
?

Hamilemiyim

1. Hamilesin

oy sayısı 2
    100,0%
  2. Hamile değilsin

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Rapuzelll

Rapuzelll Forum Okuru

hamilemiyim

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Rapuzelll tarafından paylaşıldı.

Merhaba gecen ay sevgilimle iliskiye girmistim 2 hafta neredeyse hergun icime bosaldi ayin baslarinda adet oldum ortalarinda iliskiye girdik bu ayin 28inde adet olacagim bakalim son 3 gündür mide bulantim ve adet sancisi gibi agrilarim var kasigimda ve hemen hemen hergun sarimsi akintim var sizce hamilemiyim lutfen 18 yasindayim hic bir bilgim yok

2. Uğurböcüğüm

Uğurböcüğüm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ilişkiye girmesini mis gibi biliyormuşsun gerisi teferruat:11::11:

çiçekkız bunu beğendi.
  3. çiçekkız

çiçekkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesin hamilesin daha niye soruyorsunuz

4. sedaarass

sedaarass Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb ben cok suphede kaldim birde fikir almak istedim ben subatin 25inde regl oldum bu ay hala bisi yok kasiklarimda agri ve sisme var asiri terleme var esimle son birlesme regl biitiminde oldu ama korunduk regl gecikti ve ben hamilemiyim yoksa adet duzensizligimmi var anlamadm çocuk hic istemiyrz test yapmaya krkuorm yardimci olurmusunuz

5. Esmagulcanom

Esmagulcanom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

6. Esmagulcanom

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bnde eşimle ilişkiye girdim ama daha adet olmama 4 gün var hamilemiyim bilmiyorum

7. Esmagulcanom

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olurmusunzzzz

hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemidir

hamilemidir

Mrba kız arkadaşım (16) la 3 kez ilişkiye girdik 3 kez 12 haziranda ilişkide 2.sinde içine boşaldım bi saat sonra ella 30 mg ertesi gün hapı verdim şimdi test çubuğu yaptık pozitif çıktı Tarlusal verdim düşükyaparmı...
  2. Hamilemiyim ?

Hamilemiyim ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  3. hamilemiyim

hamilemiyim

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?
  4. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler
  5. Hamilemiyim?

Hamilemiyim?

Merhabalar, Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

Sayfayı Paylaş