gebe
  1. mesafe.123

mesafe.123 Forum Okuru

hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında mesafe.123 tarafından paylaşıldı.

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum yok ama hafif kasigimda agri var basim da kalkyigim zamanlar donuyor yemek yiyemiyorum stresten cok korkuyorum hamilemiyim diye

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Mensiniz gerçekleşmiş + bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.

hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız arkadaşımla 3 kez ilişki yaşadık hamilemidir

Kız arkadaşımla 3 kez ilişki yaşadık hamilemidir

Mrba kız arkadaşım (16) la 3 kez ilişkiye girdik 3 kez 12 haziranda ilişkide 2.sinde içine boşaldım bi saat sonra ella 30 mg ertesi gün hapı verdim şimdi test çubuğu yaptık pozitif çıktı Tarlusal verdim düşükyaparmı...
  2. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  3. Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?
  4. betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler
  5. Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Merhabalar, Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

Sayfayı Paylaş