gebe
  1. Esmer43

Esmer43 Forum Okuru

Hamilemiyimdir

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında Esmer43 tarafından paylaşıldı.

sanlimla birlkte olduk.fakat cok aci cektigim için yapamadik.15dk anca yaptk onund 10 dksi vajinaya girmeye calismakla gecti.iki defa yaptik ama uc saat arayla yaptik.ve ikisindede ayni oldu.hep dışa bsaldi.sizce hamilemiyimdir. Ya da 12 gun boyunca primolut diye ilac kullandim birakali bugün 3 gün oldum o yuzden mi adetim olmuyodur bi bilgi verir misiniz acaba

Hamilemiyimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimdir

acaba hamilemiyimdir

hamilemiyimdir adet oldum ama midem bulanıyo kasıklarımda batma karnım ağrıyor hamilemiyim iştahım çok açıldı 1 hazıranda regl oldum acaba 6 gün önceden alaşılırmı hamişlik :baby::baby::baby::baby::baby: ben bebiş istiyorummmm Allah herkese nasip eylesin.
  2. adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

merhabalar...orda olanlar varmı acaba......23 unde regl olmam gerek ama çok hafif belirtilerim var.4 gun once 1 damla pembemsi bişey geldi.offf emin olamıyorum !
  3. adet söktürücü kullandım ama çift çizgi çıktı hamilemiyimdir

adet söktürücü kullandım ama çift çizgi çıktı hamilemiyimdir

merhaba ben gecen sene aralikta dusuk yaptim o zamandan beri de adet duzensiqim vardi 3 ay once doktora giittim 2 ay kulanmak uzere doqum kontrol hapi Verdi kullandim gecen ay hapi biraktim bu ay yine gecikti 2 hafta once doktora gittim tahlil YAPTI degerim 0.100cikti negatif diye 10 gunluk adet olmak icin hap Verdi hapi ictim 5 gun once biraktim yine hasta olmadim bugun evde idrr testi yaptim...
  4. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?

Sayfayı Paylaş