gebe
  1. merweemk

merweemk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında merweemk tarafından paylaşıldı.

kızlar merhbaa gögüs uclarım son 1 kaç gündür acıyor.... ve ben bunun nedenini anlıyamıyorum evli degilim ama hamile kalmaktan korkuyorum erkek arkadasımla sürtünme eyoluyla bişiler yaşadık ama aradan 3 ay kadar geçti ve ben düzenli olarak regl oldum ama şimdi neden gögüslerimde aqrı var :/ sizce neden olabilirrr .... yarın regl günüm eger hastalanırsam korkmama gerek varmı? yoksa hamileykende regl olunabiliyorumu sizden cevap bekliyorum bilgilerinizi benden esirgemesseniz sewinirim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merweemk,Nasıl korkuyorsun gördünmü?Şimdilik sadece korku ,varsa hamilelik utanç, duyacaksın..İlerde pişmanlık duyacağın aileni ve seni utandıracak bu tür şeylerden uzak dur.Senin özel hayatın beni alakadar etmez ama,bir bayan olarak yinede seni uyarmak istedim.Googleye yaz bakalım kızlık zarı dikimi diye .Bak ne yorumlar görüceksin.Gelecekleri kararmış, ümitleri yıkılmış, binlerce genç kız..Bunlardan biri olmak istemezsin değilmi?
    Gelelim soruna merak etme hamile değilsin düzenli adetini olmuşssun .Gögüsler her adet dönemine yakın şişer ve acır.Adetine yakın olduğu için gögüsün acıyor..

3. merweemk

merweemk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çookkk çook haklısın bidaha böyle şeyleri yaşamak mı kesinlikle hayırrr..... teşekkür ederim ilqin için.. :)

hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinin Acil Durum çantasi:)

Gelinin Acil Durum çantasi:)

İşte size acil durumlar için hazırladığımız gelin çantası. Düğün gecesi acilen ihtiyacınız olabilecek her şeyi içinde bulabilirsiniz. Çantayı düğün mekanınızdaki gelin odasına koyabilirsiniz. Çantanın sorumluluğunu yakın bir arkadaşınıza, ya da yaşlı bir akrabanıza verebilirsiniz. Çantayı düğüne getirmek ve düğünden sonra eve götürmek, bu yakınınızın görevi olmalıdır. Biz ihtiyacınız...
  2. hamilemiyimmm...:(((

hamilemiyimmm...:(((

adetim 11 gün gecikti beta hcg testi yaptırdım 0.70 çıktı hamile miyim....:(((
  3. hamilemiyimm:((

hamilemiyimm:((

Merhaba kocaman düzenli olarak her hafta ilişkiye giriyoruz ama ben daha henüz çocuk düşünmüyorum 5aylik evliyim. iki aydır da adet görüyorum ama sağ yumurta liginin üst tarafında bir şey kipirdiyor kalp atışı gibi şeyler hissediyorum mide bulantısı hiç yok .görüşlere hassasiyet DE yok adet dönemi dışında ve haziran 7 de olduğum adetin kan pıhtılaşma çok geliyordu temmuz 7 adetim de böyle şey...
  4. hamilemiyimm

hamilemiyimm

Selam arkadaslar ben araniza yeni katildim :) ben 1 senelik evliyim 8 aydir cocuk dusunuyorum psikolojik olarakta artik belirtileri hamilelige yormaktan gectim ...adetim 4 gun gecikti yarin 5 gune giriyorum 15 gundur goguslerimde hassaslik var dokunamiyorum bile kasigimin sag ve sol tarafina birsey batiyor ve adet sancisi gibi sanci cekiyorum kuru bir bulantimda var su anda halen daha acaba...
  5. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

11 aylık evliyim hic korunmadigimiz halde hamile kalamadim ve bu ay adetim 6 gun gecikti umitlenmek istemiyorum ama merakta ediyorumm belim cok agriyo karnimin sol tarafina sanki bi bicak sapliyorlar gibi oluyor ve ayaklarim cok usuyooo kizlar yardim edin deneyimlerinizi paylasin lutfen :(

Sayfayı Paylaş