gebe
  1. peri-gsf

peri-gsf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyimmm...:(((

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında peri-gsf tarafından paylaşıldı.

adetim 11 gün gecikti beta hcg testi yaptırdım 0.70 çıktı hamile miyim....:(((

2. zelisss

zelisss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    0,50den sonrasına gebelık denıyor normalde ama 10 gun geçmş değer çok düşük

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    değerler 5 ten başalar hamile değilsiniz anladığım kadaryla hayırlısı olsun hakkınızda

4. pamuk2012

pamuk2012 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    evet değerler 50 den başlar

hamilemiyimmm...:((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimmm

acaba hamilemiyimmm

adetime 2 gün var test yapsam çıkarmı adetime 3 gün var test yapsam çıkarmı hamile kaldıktan kaç sonra mide bulanır adet kaç gecince yapılır merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)
  2. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

Merhaba En son şubat 17 de regl oldum hamilelik belirtileri taşıyorum ama 3 kez evde test yaptım sonuç negatif çıktı doktora gitmeyede cesaret edemiyorum hamile olabilirmiyim testde negatif çıksa bile
  3. hamilemiyimm:((

hamilemiyimm:((

Merhaba kocaman düzenli olarak her hafta ilişkiye giriyoruz ama ben daha henüz çocuk düşünmüyorum 5aylik evliyim. iki aydır da adet görüyorum ama sağ yumurta liginin üst tarafında bir şey kipirdiyor kalp atışı gibi şeyler hissediyorum mide bulantısı hiç yok .görüşlere hassasiyet DE yok adet dönemi dışında ve haziran 7 de olduğum adetin kan pıhtılaşma çok geliyordu temmuz 7 adetim de böyle şey...
  4. hamilemiyimm

hamilemiyimm

Selam arkadaslar ben araniza yeni katildim :) ben 1 senelik evliyim 8 aydir cocuk dusunuyorum psikolojik olarakta artik belirtileri hamilelige yormaktan gectim ...adetim 4 gun gecikti yarin 5 gune giriyorum 15 gundur goguslerimde hassaslik var dokunamiyorum bile kasigimin sag ve sol tarafina birsey batiyor ve adet sancisi gibi sanci cekiyorum kuru bir bulantimda var su anda halen daha acaba...
  5. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

11 aylık evliyim hic korunmadigimiz halde hamile kalamadim ve bu ay adetim 6 gun gecikti umitlenmek istemiyorum ama merakta ediyorumm belim cok agriyo karnimin sol tarafina sanki bi bicak sapliyorlar gibi oluyor ve ayaklarim cok usuyooo kizlar yardim edin deneyimlerinizi paylasin lutfen :(

Sayfayı Paylaş