hamileyiiiiimmmmm

najehaje

Hamiş Melek
hamileyiiiiimmmmm
sevgili melekler size bu hbri vermeden duramadım. hamileyiiimm :hamileyim:ve çok mutluyum ins rabbim hepimize hayırlarla saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin. tahminimce 5 haftalık henüz doktoruma gidemedim salı gün gidicem sizleri de bilgilendiririm. sevgiyle ve hamile kalmanız dilegiyle..

Bu güzel haberi kutluyor, sizi sitemizde hamiş melek rankı ile taçlandırıyoruz :D Allah, tamamına erdirsin, kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah.

Çölde vaha gibi geldi haberin :D

nahejaje TEBRİK EDERİM! Herkesin ''deniyorum hüsran'' demesine yeteri kadar üzülüyordum senin başlığını görünce inan çok sevindim! Umarın sıra bizdedir! Sağlıklı hayırlı güzel bir evlat kucağına almayı nasip etsin Allahım sana! İnşallah darısı bizim gibi isteyenlere bulaşır!

hepinize ilginiz ve tebrikleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. inş bu sefer hüsranla sonuçlanmaz. yarın sabah doktoruma gidicem bakalım doktorumuz neler söyleyecek. sizleri yarın tekrardan bilgilendiririm. benim gibi hamile olan tüm meleklerimize sağlıklı hamilelikler. Rabbim kucağımıza almayı sağsalim nasip etsin. hamile olmak isteyen tüm meleklerimize tezinden bebiş versin. hepinizi seviyorum tekrar destekleriniz ve tebrikleriniz için teşekkür ederim. umarım yarın güzel hbrlerle görüşmek üzere...

Geri