gebe
  1. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

hamileyim ama depresyondayim...

Konu, 'Gebelik' kısmında gönül86 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar... bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum, icimi sizlere dökmek istiyorum..

benim 3 ay sonra 2 yasina girecek bi kizim var... bi kac sene sonra kardes düsünüyordum...

bu ayin basinda kendimi/ vücüdümü degisiklikler hissetim ve hamile olabileceyimden süphelendim... ne dualar ettim, allahim hamile olmiyim, simdi degil , lütfen adet olayim,istemiyorum bebek, falan iste.... test´de yapmadim... hic ama hic istemiyorudum, daha erken diyordum...

ve artik hemen hemen emindim ve en sonunda test yaptim.. Positif, sevinemedim... doktora gittim, kese gözükdü, yanindada kist var...
    bi hafta sonra kalp atisini cok azda olsa gördük....

ondan sonra zaten istememek gibi birsey olmadi.... simdi bebegimi cok istiyorum... ama simdide vicdan asabi cekiyorum, bastan istemdim allaha olmasin diye dua ettim.. aklimda sürekli bebegimi kaybetcem/düsürcem düsüncesi var... 7/24 bunu düsünüyorum, cocugum düscek, geceleri uyuyamiyorum... doktora 2 hafta var ...

aslinda bu cocuk mucize gibi birsey. 01.10 doktor randevum vardi, o gün dogum kontrol hapini alcaktim, randevumu iptal ettiler. o haftada okadar yogundumku gidemedim hapi almaya, utanarak söylüyorum, bi ayda bi kere oldu... ve bebegim geldi.

allahimda, bebegimde beni affetsin, ben nasil istemedim kücük melegimi, insallah benimle kalir... birsey olursa kendimi hic ama hic affetmem...

cok uzun oldu ama yazmak bile rahatlatti....

AYŞEDEN ve a.özlem bunu beğendi.
  2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

canım benim yaa bol bol dua et allaha bin kerene tövbeni bozmuş olsanda gene gel diyor mevlana sen samimi bi şekilde duanı ekssik etme kötü bi niyetin yokmus ki seninde daha kızın küçük die veya bilmiorum baska hangi sebeplerle öyle düşündün ama korkma sen böle olunca yavrun da hissedio sakin olmaya calış rahatla kuran en güzel devadır insana bol bol oku bebeğini de seni de öptüm kendine ve iki evladınada çok iyi bak

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah kalır canım önemli olan şu anda histmen ve istemen millet karnındaki cocuğu evlat vermeye calışıyooo sen anneliğini hissettikten sonra pişman olma allaha tövbe et yeter ve bebeğine iyi bir anne olcaksın

4. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    evt kizim kücük diye istememistim... ama simdi seviniyorum, aralari az olcak, arkadas cevreleri ayni olcak... ama icimden korkuyu atamiyorum bi türlüüü, kendimi rahatlatamiyorum.... ilk kizimi cok istemistim,cok sevinmistim hamile oldugumu ögrendigimde, simdi bu bebegime haksizlik yaptigimi düsünüyorum.

a.özlem bunu beğendi.
hamileyim ama depresyondayim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyim ama korkuyorum:(

Hamileyim ama korkuyorum:(

Dün ilk doktor ziyaretimi yaptım. Dr.Karnımdan ultrason ile baktı. 4+6 günlük hamile olduğumu ve kesenin 7,3 mm olduğunu söyledi. Sonra ultrasonda bakarken bir kan toplanması olduğunu ve kanamam olabileceğini söyledi.Böyle bir durum olursa 1 hafta yatak istirahati vereceğini söyledi ve önlem olarak da crinone jel verdi. Sizce düşük tehlikem var mı? Çok endeşiliyim, keseyi gördüğüme bile...
  2. hamileyim ama karnım büyümedi

hamileyim ama karnım büyümedi

merhaba hanımlar ben 4 aylık hamileyim ama dışardan görenler benim asla hamile olduğumu bilmiyor çünkü karnım halen çıkmadı hamilelikte karın ne zaman çıkar acaba bilen varmı bende artık hamilelik kıyafetleri giymek istiyorum ama karnım olmadığından giyemiyorum benim karnım ne zaman büyücek
  3. hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık. Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum. adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair....
  4. Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

Hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum

hamile kalamama nedenleri,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmak için yapılması gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler Her kadın bir gün dünyaya bir bebek getirmek ve annelik duygusunu tatmak ister. Birçok kadın bu duyguya istediği anda sahip olup kolayca hamile kalabilirken maalesef bazı kadınlar istedikleri anda hamile kalamamaktadırlar. Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan...
  5. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?

Sayfayı Paylaş