gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileyim amma sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben ilk hamileliğimde çok kilo aldım. 38. haftada doğum yaptım ama 1 yıl oldu hala kilolarımın tamamını veremedim. Dile kolay ben tam 21 kilo almışım kızlar. Bu süreçte ne yapmam lazım. Bebeğimi halen emziriyorum. Harekette yapıyorum ama ne bilim ya kendimi çok çirkin ve değersiz hissediyorum. Ben bu kilolarımı bebeğime zarar vermeden nasıl vereceğim yaa. Sizlerde kaç zaman sonra bu kilolar tamamen gitti. Ne yaptınız bunları bana aktarır mısınız. Lütfen bana destek olacak şeyler olun lütfen. Ben şimdi bu kiloları verebileceğim dimi. Eşimde beni beğenmiyor hissediyorum biliyorum off allahım yaaa :S

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz hamilelikte kilo artışı normaldir bunun için üzülmeyiniz şuan bebek emziriyorsunuz ve bebeğinizin sütünüzle gelen vitamine ihtiyacı var
    size tavsiyem bebeğinizi sütten kesemeyi bekleyin doğum sonrası kilo verme yöntemlerini deneyinn

ve kendinizi hiçte çirken ve değersiz hisetmeyin çünkü siz bir annesinizz daha ne olsunn :D:D bu sıkıntılarınız kısa zamanda çözülecektirr ben halen veremedim kilolarımıı kendinizle barışık olun hayatın ve bebeğinizle geçirdiğiniz zamanın değerini bilinn

ayrıca doğumdan sonra kilo verme yöntemleri içinde BURAYA tıklayınız

bol egzersizli günlerr :D:D

Hamileyim amma sevinemiyorum çok kilo aldım çooook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Toprak - Bülbülün Göğsü Al Olur Gel Amman

Deniz Toprak - Bülbülün Göğsü Al Olur Gel Amman

BÜlbÜlÜn GÖĞsÜ Al Olur Gel Amman Gerdanda Çİfte Hal Olur Gel Amman BÜlbÜl 11 Ay Lal Olur Gel Amman GÜl AÇilmiŞ GÜl Fere BaŞlar Amman Şu Meclİsİ İrfana Gel Gel Amman BÜlbÜl Daldan Dala Seker Gel Amman GÖzyaŞlarim GÜle DÖker Gel Amman BÜlbÜl 11 Ay Ah Çeker Gel Amman GÜl AÇiliŞ GÜl Fere Benzer Amman Şu Meclİsİ İrfana Gel Gel Amman
  2. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  3. Gebelikte çok kilo aldım diyenler okuyun

Gebelikte çok kilo aldım diyenler okuyun

Gebelikte Kilo Artışı Gebelikte Kilo Artışı Hamilelikte Kilo Alımı Hakkında Bilgi Gebelikte de anne adayının hem kendisi hem de bebeği için beslenmesine dikkat etmesi gerekir. Hamilelik süresince öncelikle bebeğiniz için ekstra kaloriye, proteine, vitamine ve minerallere ihtiyacınız vardır. Normal kiloda ki bir anne adayının hamileliği boyunca ortalama alması gereken kilo 9,12 kg....
  4. Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın....
  5. Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Kızlar evlendikten sonra hem beslenmem düzeldi hemide psikolojik olarak kendimi evlenecem aha şimdi evledim ya sıkıntı çıkarsa ya kavga çıkarsa gibi sorularla yiyip bitiriyordum neyse sonunda evlendim aradan 4 ay geçti ama inanılmaz kilo almaya başladım. Yahu evlenmesemiydim napsaydım :) Herifim şimdiden hanım bıngıl bılgıl oldun diyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Diyorum ki bununla...

Sayfayı Paylaş