Hamileyim... AuSSie-AnGeL

canım çok sevindim bir kayboldun bir gelmedin bak iki kişi geldin allahım analı babalı büyütsün
allahım isteyen herkese nasip etsin

canım benim bebeğini tebrik ediyorum ALLAH Analı babalı büyütsün.Sağ salim kucağında olsunn inşaALLAH.cnm benim ilk denemendi tuttu demek kalbin ne temizmiş :( dualarına bizleride kat inş...

Çok teşekkür ederim ne kadar mutlu oldugumu yazsam yazsam sıgdıramam cumlelere.... Rabbim isteyince nasip ediyormus demekkii.. herkese cok ama cok teşekkür ederim.. daha ailemden kimsecikler bilmiyor.... Bir tek melekler mekanı arkadslarım bilmektee .. ;))) ay iyiki varsınız....

ooooooo maşallahhh :nazar: allahım hayırlı uğurlu etsin canım rabbim hayırlısı ile kucağına sağlıklı bir şekilde almayıda nasip eder inşallah. rabbim herkese tattırsın annelik duygusunu darısı tüm isteyenlere inşallah.

valla ben çok büyük salaklık yapmıştım (afedersiniz:D) herkese sölediydim hamile olduğumu öğrenince aslında sölememek lazımmış ben bebeğimi kaybettim herkes bana nazardan dedi hoş tıbbende bi sorun vardıda büyüklerim hep nazar dediler bence canım fazla yayma herkese biraz zaman geçsin valla bende şimdi akıllandım ilk önce tabi siz yol arkadaşlarımla paylaşıcam eğer rabbim verirse yine sonra 2 3 ay rahat geçsn şöyle bir ondan sonra söylicem ailelerime tek eşim bilsin yeter ama dime :D bide en iisi ya baya geçiyoya zmana daha çabuk geçermiş gibi geliyo bana:D :D valla ben öle yapıcamm

Geri