gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileyim ayağımda çekilme var acaba neden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi geceler ben de bisey soracagim size 31 haftalık hamileyim ayagim da çekilme var neden yaa acidan duramiyorum sizce neden?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz öncelikle bu şikayetinizi doktorunuza bildirmeniz en doğru karar olacaktır ; ancak bize göre magnezyum yada kasiyum eksikliğinden kaynaklanabilir. Sağlıklı hamişlikler diliyoruz..

hamileyim ayağımda çekilme var acaba neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Sigaranın içinde neler var?

Acaba Sigaranın içinde neler var?

Şu zıkkım sigaranın kölesi olmuşuz hem cebimize hem de sağlığımıza zarar veriyor peki ne var ki bu sigaranın içinde de bu denli zararlı ve bu denli vazgeçilmez merak ediyorum:S
  2. ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

Merhaba.Benim ayaklarımın altları çok ağrıyor. Hiç ağrı kesici falan da kar etmiyor.Acaba ne yapabilirm, ne önerirsiniz bana ?
  3. Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

diş eti çelimesi nedir,diş eti çekilmesinin nedenleri,diş eti çekilmesinin belirtileri,diş eti çekilmesinin tedavisi,diş eti çekilmesi hakkında bilgiler Diş eti dokusunun normal sınırı olan mine-sement birleşiminden ya da başka bir deyişle kron-kök sınırından apikal yöne, yani diş köküne doğru sıyrılmasına diş eti çekilmesi ya da diş eti atrofisi denir. Nedenleri 1- Yaşlanma, 2-...
  4. Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekilme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Geri çekme yönteminin kontrolü erkeklerdedir. Güvenilir olması; erkeğin kontrollü olması, cinsel ilişkideki tecrübesi yani penis vajinanın içindeyken boşalmamasına bağlı olmaktadır. Erkek için de bu yöntem zordur. Çünkü boşalma...
  5. Ayak tabanımda yanma var nedeni nedir?

Ayak tabanımda yanma var nedeni nedir?

Yaz aylarında ayaklarda yanma hissinden dolayı şikayetler artış gösteriyor. Havaların ısınması ile altında yatan hastalık daha belirgin hale gelmektedir. Ayakta oluşan yanmayı uzmanlar; vitamin ve şeker hastalığına bağlı olarak görüldüğünü söylüyor. Yatarken, yürürken veya oturduğunuz takdirde ayaklarınızda hafiften yanma, basınç hissi ile kendisini gösterir. Pantotenik asit ve B5 vitamini...

Sayfayı Paylaş