gebe
  1. rua rum

rua rum Forum Okuru

Hamileyim bebek kesede ne zaman görülür yardım edebilir misiniz banada

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında rua rum tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım ben yaklaşık olarak 1,5 aylık hamileyim, ilk eşime söyledim dünyalar bizim oldu tabiki insanız ve gerisini bekliyoruz sabırsızlanıyoruz ve kucağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz tabiki öncelikle bebeğimin tam olarak oluşup oluşmadığını ve kesesinde olup olmadığını grmem gerekiyor. Dış gebelik hiç geçirmedim ama yinede korkuyorum arkadaşlarım.
    Bebeğimin kesesi ne zaman oluşacak kaçıncı haftada nasıl göreceğim bana bu konuda yardım edecek kimse var mı herkeste aynı hafta ya da ayda görünür mü tam olarak beni rahatlatacak bilgileri verir misiniz eşimin görevinden dolayı küçük bir yerdeyiz doktor tam bilgi vermedi bende size yazayım dedim.

Hamileyim bebek kesede ne zaman görülür yardım edebilir misiniz banada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

hamile miyim? Merhabakar. adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün gecikti. Karın ağrım var ama adet olamıyorum. korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin.
  2. Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

Bebek Ultrasonda Ne Zaman Görülür ?

Bu konu bebek ultrasonda görülme zamanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen bayanları en merak ettiği konuların başında gebe kalındığında bebeğin ne zaman ultrasonda görülebileceği gelir. Ultrasonda gözleriyle gördükleri zaman -hele de zor gebe kalmışlarsa- ancak içleri rahat eder. Biz de bu sayfamızda bu konuyla ilgili yetkili ağızların verdiği cevabı...
  3. Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

aşılama sonrası bebek ne zaman görülür,aşılama sonrası ne zaman gebelik anlaşılır,aşılma sonrasında bebeği ultrasonda ne zaman görebilirim,aşılama sonrası bebeğin usg ile görüntülenmesi hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza...
  4. hamile miyim banada bakarmisiniz

hamile miyim banada bakarmisiniz

Arkadaslarsuan uye oldum umarim birbirimize faydali oluruz adetime 5 gun var benimde kendi capimda belirtilerim var 1 hafta meme uclarim acidi el degmiyodu ama sonra gecti Bacaklarim agriyo Akintim artti gibi Gazim cok fazla Kasiklarimda arada bir kramp gibi seyler oluyor Sadece bu kadar sizce bende hamile miyimdir
  5. koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ?

koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ?

Slm ben bakireyim hiç ilişkimde olmadı 1 haftadır çamaşırımda sapsarı akıntı var.demin tuvalete gittim yumurta sarısı gibi lop bir akıntı düştü sağ kasığımda çok ağrıyor bilen varsa anlatabilirmi nedenini

Sayfayı Paylaş