gebe
  1. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hamileyim bebeyim 3.3 mm boyle olunca kac haftalik hamile oluyorum?

Konu, 'Yaşasın Hamileyim !' kısmında ayka888i tarafından paylaşıldı.

lutfen yardim edin kizlar merhaba, lutfen deneyimli anneler bana yardim edin, ben hamileyim bebeyim 3.3 mm boyle olunca kac haftalik hamile oluyorum?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım m.m ile hafta belirlenemzki sen en son ne zaman regl oldun onun tarihini yaz hesaplayaım

3. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canim en son 25.03.12-de oldum Nisan ayinda hamile kaldim ama 29.04.2012-de dusuk yapdim sonra mayisda tekrar hamile kaldim ne kadarlik sence?? 27.05.2012-de test yapdim pozitif cikdi

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    ayka en son adet tarihin ne...

5. ayka888i

ayka888i Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bebekyuzlum en son adetim 25.03.2012-de ama daha sonra hamile kaldim ve 29.04.2012-de dusuk yapdim bu bebeyime mayisda hamile kaldim o yuden hesablayamiyorum

guzmelegi bunu beğendi.
hamileyim bebeyim 3.3 mm boyle olunca kac haftalik hamile oluyorum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

gebelikte kanama nedenleri,gebelikte kanama lekelenme Burada sizlerle gebelik döneminde yasanan kanamalar hakkindaki bilgileri, sebeplerini ve nedenlerini sizinle paylaşmak istiyorum.Bir çok anne adayının başına gelmiştir belkide şuan gebe olupta kanamam neden oluyor diyen hamiş meleklerde vardır aramızda öleyse hemen konumuza bir göz atalım Gebeliğin ilk 30 haftasında %22'ye varan...
  2. Kac haftalık hamileyim

Kac haftalık hamileyim

10 gün önce aşılama yaptırdım degerim 80.85 kac haftalık Hamileyim
  3. 28 haftalik hamileyim ve karnim cok sert acaba neden

28 haftalik hamileyim ve karnim cok sert acaba neden

28haftalik hamileyim ve karnim cok sert acaba yollunda gitmeyen birseymi var böyle durumla karsilasan varmi..??yardimci olursaniz sevinirim ltf
  4. kac haftalik hamileyim

kac haftalik hamileyim

Bugün kan testi yaptırdım beta hcg sonucum 4444 çıktı lütfen yardımcı olun ;-(
  5. Hamileyim akıntım  neden oluyor?

Hamileyim akıntım neden oluyor?

Gebelik dönemlerinde hemen her anne adayının çoğunda vajinal akıntılar meydana gelmektedir. Çoğunlukla gebeliğe bağlı sebeplerden dolayı ortaya çıkan fizyolojik akıntıdır. Genel olarak bir tedavi gerektirmemektedir. Ayrıca gebelik dönemlerinde rastlanılan bazı vajinal enfeksiyonlar da akıntılara sebep olabilmektedir. Meydana gelen bu enfeksiyoların sebebi ise mantarlar, parazitler ve...

Sayfayı Paylaş