gebe
  1. sevimlimelek

sevimlimelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamileyim :D

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sevimlimelek tarafından paylaşıldı.

adet oldum ama hamileyim selam herkeze ben yeni üye oldum ve hamileyim :d040:ya ben bir haftalık hamilesin dediler bekle dediler bekledim.2 hafta sonra gittim 3 haftalık dedi daha çok küçük dedi dokktorum ama kaç haftalık olduğunu söylemedi.ben en son 12 şubatta adet oldum.fakat hemşirem 2 aylık hamilesin dedi.benim fena halde miğde bulantılarım var. birde şeyi öğrenmek istiyorum.sağ kesede olursa kız olur sol kesede olursa erkek olur dediler bu doğrumu arkadaşlar:hede:

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    canım öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün...hoşgelsin aramıza....hemşiren doğru söylemiş 2 aylık hamilesin sata göre..cinsiyete gelince orasını allah bilir canım bi kaç ay sonra öğrenirsin..zaten önemli olan bebeğinin olması cinsiyeti okadarda önemli değil;))

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun canım. Aramıza hoşgeldin.
    Allah analı babalı büyütsün..
    Ne kadar güzel bir mutluluktur ya..
    Aman cinsiyeti boşver sağlıklı olsunda :):):)
    tekrardan hayırlı olsun canım.

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    hosgeldin :ar4fd:Hamileligin hayirli olsun ,sag sol keseyi birak...önemli olan saglikli ve hayirli olmasi..kafana takma vakti gelince ögrenirsin..

5. mybybee

mybybee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bende yeni üyelerdenim 25 mart sat 15 nisan kan testi 5.0 yani 3 haftalık daha doktora gitmedim, bebişim tutunması için dua ediyorum. otomatik hesaplamalara göre 30 nisan 16 mayıs arası ilk doktor ziyareti diyor kızlar merak ettiğim en uygun ne zaman gitmeliyim doktora size soruyorum çünkü işten sürekli izin alamıyorum doktor bugün erken haftaya gel keseyi görelim demesin bana :( düşecek diye korkuyorum, kasıklarım çok sancıyor ikisi birden ... kesede bebiş varmı yokmu zaten ben ocaktan beri folic asit içiyorum sanmıyorum başka bir ilaç versin.. dua edin kızlar tutunsun bana bebişim düşmesin...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben bisey sormak istiyorum ne olur cvp bekliyorum.esimle adetetimden 12 gün önce birlikte olduk ama yine normal adetimi oldum.bitti adetten sonra tekrar beraber olduk bu kez karnım çok agrıdı aynı adet olcakmısım gibi nedendir sizce?

hamileyim :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Merhaba sevgili melekler; Ben 6 yıllık evliliğimde bebeğim olsun diye birçok yöntemi denemiş biriyim. İlk önce doktorların bekleyin olur demeleri ardından pardon bu değerlerle normal yoldan hamile kalamazsın diyenler sonrasında ise aşılama sizin tek çareniz değerleriniz güzel deyip iki aşılama yapmamıza umutlarımızı günden güne tüketen doktorların artık maddiyat dışında hareket etmediklerine...
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş