gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte eklem ağrısı çekenlerdenim kızlar, Böyle romatizmaya benziyor. Eklem romatisması mı oldum ben ya şu anda 6 buçuk aylık hamileyim. Tam olarak ne tavsiye ediyorsunuz bana ? Sizlerde hamileliklerinizde eklem ağrısı çektiniz mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

ayaklarım ağrıyor ayaklarim agriyor ayaklarımın altı ağrıyor ayaklarım çok sızlıyor bana yardımcı olun lütfen ayaklarım ağrıyor gercı bu kotu bı agrı degıll tatlı tatlı sızlıyor. sureklı gerınme ıhtıyacı duyuyorum uzun bır zamndır boyle dooktora gıttım buyuyosun dedı ama ortada hıc bısey yok ! bu arada yasım 17 uzucamı sanmıyorum bılgı verrmısınız neden olabılır çok rahatsız oluyorumm...
  2. 7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

Kızlar 7-8 haftalık hamileyim ve başım inanılmaz çok fazla ağrıyor, bu neyin belirtisidir tam olarak ne yapmalıyım nasıl geçer bu baş ağrısı bilgisi olan var mı ?
  3. hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

bebeğime bir şey olmasından korkuyorum diye ilaçlara yanaşömıyorum ama bademciklerim çok fena şişti bana önerebileceğiniz doğal ve hızlı çözümler var mı
  4. Hamileyim belim ağrıyor nedeni nedir?

Hamileyim belim ağrıyor nedeni nedir?

hamilelikte bel ağrısı normalmi,hamilelikte bel neden ağrır,hamilelikte bel ağrısı nedenlerihamilelikte bel ağrısına ne iyi gelir,gebelikte bel ağrısı hakkında bilgiler Hamilelik boyunca en sık duyulan şikayetlerden biri de sırt ağrılarıdır. Bu ağrılar genelde pelvis ile omurganın buluştuğu sakroiliyak ekleminde hissedilir. Ayrıca özellikle 3. trimester içindeyseniz sırtın üst...
  5. Hamileyim belim ağrıyor.

Hamileyim belim ağrıyor.

iyi akşamlar beyza hanım 7 aylık hamileyim aşırı derecede belim ve sırtım ağrıyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş