gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamileiyim Hamile olmak
    Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi
    şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor
    nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:

2. nrrisale

nrrisale Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar bende hamileyim yaw memlekette ne kadar hamıle varmıs yada dedıgınız gıbı ben hamıle oldugum ıcın mı dıkkatımı cekıyor anlamadım:)

3. Melen'im

Melen'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar bana yardımcı olun 4 gün adetim gecikti test yaptım negatif ama hiç adetim gecikmezdi anlamdım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Stres, hava değişimleri, kullandığınız ilaçlar gibi etkenler de adet gecikmesi yaşatabilir ama yine de kesin bir sonuç olsun diyorsanız bir kan testi yaptırarak durumu net bir şekil de öğrenebilirsiniz.

5. Melen'im

Melen'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herhangi bi korunma yada normal bi ilaç kullanamıyorum kan testine yarın baş Vurucam

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel
  3. Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)
  4. hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

hamileler nasil hamile kaldiniz tecrubeleriniz

:hamis bnde hamis kalmak istiyorum nasil hamile kaldiniz kurler ,tup bebek,asilama v.b lutfen yardim
  5. Acaba hamile miyim?

Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...

Sayfayı Paylaş