gebe
  1. almina_su

almina_su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyim:)))

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında almina_su tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :))))))

Rabbime şükürler olsunki hamileyim

RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN)

(cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)

Hamileyim:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  3. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş