gebe
  1. umutsuz_reyhan

umutsuz_reyhan Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

Konu, 'Gebelik' kısmında umutsuz_reyhan tarafından paylaşıldı.

evet kızlar en sonunda bende haykırabiliyorum HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM mucizem geliyor beklemediğim anda yanımda geldi kızlar sakın inancınızı kaybetmeyin ben o kadar mücadele verdimki ama allahıma bin kere şükür sonunda geldi.. tam 4 yıl bekledim o yol boyunca hep ağladım üzüldüm kahroldum hiç kimsenin yanına çıkamadım bayramlardfa gezemedim artık o kadar bunalmıştımki o sorudan bebek varmı die niye yok felan filan... ama size tavsiyem sakın kafanıza takmayın cidden herşey takmadan geçiyor ben bi gece bebek ağlamasına uyandım ama gercek gibi bizim odanın kapısında emekliyerek anne diyerek ağladığını gördüm gerçek sandım ama yanına gittim yoktu hiç bişey kahroldum günlerce ağladım ama sonunda dedimki allahım sen herşeye kadilsin verende sen sin alanda sensin nasibimde varsa olur yoksa yapacağım hiçbişey yok dedim... sadece bu duruma alışmam lazımdı.. ve inan şuna kafama takmadım 2 ay bu ay bebişim sürpriz yaptı :) şu anda kafam çok karışık.. şoktayım daha etkisinden çıkamadım rüyamı diyorum :) o kadar mutluyumki çoooooooooooook :) :) :) :) allah ım bu tadı herkesi nasip etsin inşallah allahım kucağıma almayı nasip eder :) mucizem benim bu.. bebek o kadar etkiliki aile için özellikle karı koca için.. eşim 2 gündür leyla gibi canım benim o nasıl sevindi garib,m herkese bende baba oluyorum dedi :) yaa kızlar aklıma başka hiç bişey gelemiyor :) ama bu sayfa benim günlüğüm olcak sizinle paylaşmak istiyorum duygularımı :) 4 yıl boyunca o idrar testinde tek çizgiyi görmek mutsuz oluyordum şimdi bbıkasıya kadar test yapacağım :) :) çift çizgiyi görmek ne kadar mutlu edici :) :) inşallah allah ım herkesi görmeyi nasip eder :)
    sormak istediğiniz bişey olursa ben bu günlük sayfamdayım :) :)
    :raila::kartanesi::f040:hahaha:dans::dans::puha::A:dp193::clapping::hamileyim:ohyandan:emzirme::ar4fd::d040::26:

şimall ve TUNAA bunu beğendi.
  2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çokk sevindim canım sapasaglam yavrunu al kucagına rabbim herkese tattırsın o duyguyu eksikligini göstermesin

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah biz o minik mucizeyle tanıştık umarım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı tanışmayıda nasip eder rabbim isteyen özlemini çeken herkezede nasip eder inşallah senin adına gerçekten çok sevindim canım benim

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Gözün aydın Reyhan....Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla sağsağlım kucağına almayı nasip etsin minik meleğini :)

5. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    şuanda öğle karışık duygulardayımki daha yarım saat önce dayı kızına gördüğüm rüyayı anlatıyordum bi bebeğim vardı onun altını alıyordum emziriyordum rüyası bile bu kadar heycanlandırırken kimbilir gerçeği nasıldır.....

inan senin adına çok mutlu oldum seni en iyi ben anlarım heralde bende 13 yıldır bekliyorum belki bu aydır belki şu aydır diye diye sabırla mevlamın vermesini bekliyorum...

inşallah dediğin gibi geçicidir ama nolur artık zamanı gelmiş olsun ...
    canım benim allah mutluluğunu daim etsin yavrunu kucağınada almayı nasip etsin ...rabbim sizi nazardan korusun ..

banada dua et canım nolur rabbim karnındakinin hürmetine dualarını kabul eder.......

6. umutsuz_reyhan

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    tşklar canlarım allah razı olsun iyi dilekleriniz için ayy nasıl mutluyum anlatamam ama ne olur lamiya stres yama buna çok inandım ve rabbim herşeyin vaktini saatini bekliyormuş canımlarım
    lamiyacım inan dua edeceğim ve herkese allahım isteyene herkese versin.. inşallah rabbim sesinizi duyar..

7. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    sağol canım inşallah dediğin gibi olur...

8. vahide-m

vahide-m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımm o kadar sevindimki anlatamam inan gözlerim dolu dolu sevinçten.. senin yaşadıklarını çok iyi hatırlıyorum sana o kadar dua etmiştimki Rabbim nihayet yollamış meleğini:) eşini ve seni çok tebrik ediyorum Allah sağ salim kucağınıza almayıda nasip etsin... canım benim ya gerçekten çok güzel bi haber bak bebişimde sevindi haberine şu an içimde kıpır kıpır oynuyo... Allahım isteye herkese bu duyguyu yaşatsın...

9. yaz günesi

yaz günesi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    cnm benım bak sonunda geldı belegın umutsuzluk bıttı allahım tamamına erdırsın saglıkla kucagındada gor tatlım artıkadını degıstır lutfen umutsuz degılsın

10. umutsuz_reyhan

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    canım benim çok tşk ederim çok saol ii günümde kötü günümde yanımda oldunuz şimdi çok şükür ki bebeğim var amin canım cümlemizin senide geçen facede farkettim çok sevindim şaşırdım senide eşinide tebrik ediyorummm inş. tez zamnada kurtulur kucağına alırsın bitanemm inşallah herkese nasip olur... :) evet çok zor günler geçirdim ama şimdi hepsi geride kaldı sayfalarda yazı olarak kaldı :)

11. umutsuz_reyhan

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ayyy canım benim çok saol allah razı olsun :) evet geldi bebeğim hemde mucize gibi öyle bi zamanda geldiki ;) inş. senin gibi sonuna kadar gitmeyi nasip olur :) canım arkadaşım benim...

12. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım çok ama çok sevındım haberını okuyunca gözlerıme ınanamadım tüylerım dıken dıken oldu Allah ım korusun sızı Allah ım ınsallah saglıklı olarak kucagına almak nasıp etsın canım benım bızlerede dua et çok tebrık edıyorum senı tatlım :)

13. butterfly45

butterfly45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canımmmm benim çokkkk tebriklerrr çok sevindim.Forumun eskilerinden güzel haberler almak ne büyük bir mutluluk Allahım.Canım msn de yazdım ama yoksun.Gönülden tebrikler Reyhancım Allah tamamına erdirsin inş.Darısı bizim başımıza Allahım

14. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bekarım ablam ama başlıgı okuynca inan cok sevndim.senn adına cok sevndim bitanem.gözün aydın.inş bebgini saglıklı bi şeklde kucagına al büyüytrsün.cok cok mutlu ol bebgnle.

15. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya okukrken gözlerim doldu inana RAbbim okaadar büyük okadar yücekiii iananamıyorumm yaa çok ama çok sevindimmm binlerce şükür onu verenee Rabbim sağ sağlim kucağına ldığın günü göstersin cnm bnm nolur dualaında bizide unutma bir yıla yaklaşıyoruz artık burda eski bekleyenler olarak lütfen bizede dua et Yüce mevlam bizklerde nasip eylesinn
    Çok güzel bi haber verdin bizlere artık rumuzunu değiştirr umtlu reyhan olsunnn :D

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şükür ıq 160 üstü.......

çok şükür ıq 160 üstü.......

160 iq iq 160 Şükürler olsun, kadının 2 tarafa da döndüğünü rahatça görebiliyorum… Eger bu kadının saat yönüne dogru döndügünü görüyorsanız beyninizin sag tarafını kullanıyorsunuz... Eger öbür yönde görüyorsanız beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz... Bazı insanlar her iki yöne döndügünü görüyorlar. Fakat cogu insan tek yö nde görür... Eger siz diger yöndede görmeye calısırsanız ve...
  2. Çok şükür hamileyim :)))

Çok şükür hamileyim :)))

çok şükür hamileyim Kızlar,bayram sabahı idrar tesi yaptım ve pozitf çıktı.Bugün de doktora gittim.5 hafta 6 günlük hamileym.Çok şükür Rabbime bana bu mutluluğu yaşattı.Yalnız kafama takılan bişey var.Muayene ederken karnımdan ultrasonla baktı.keseyi gördük.Kalp atışlarını duymak için ve bebeği görmek için 2 hafta sonra gelmemi söyledi.Sanırım idrar kesem boştu o yüzden bebeği göremedi.Bir...
  3. hamileyimmm

hamileyimmm

merhaba arkadaşlar bebek bekleyen herkeze allah salih evlat versin.isteyenlere ise biran önce tattırsın.ben şuan 5aylık hamileyim çok güzel bi duygu..
  4. rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

kızlar sonunda bekledigim an geldi ve anne oldum.darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına
  5. Hamileyimmm :-)

Hamileyimmm :-)

Slmlar ben yeni uyeyim bayadir takip ediyorum siteyi herkesin derdi ayni ALLAHim herkesin gonlune gore versin insallh...bende 3aydir deniyordum olmuoyrdu ama bu ay cok sukur ki hamileyim:)) belirtilerimi paylasmk istedim goguslerimde siskinlik ve agri bas agrisi kasiklarmda ara ara agri bide halsizlk test yaptm positif cikti cok mutluyum ....Sevgilerimle

Sayfayı Paylaş