Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

reyhancığım canım çooooooooooooook sevindim ALLAH kucağına almayı nasip etsin çok dua etmişt,m senin için kabul oldu şükür darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına görüşürüz

reyhancığım canım çooooooooooooook sevindim ALLAH kucağına almayı nasip etsin çok dua etmişt,m senin için kabul oldu şükür darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına görüşürüz
aayy canım arkadaşım benimmm sevindiğin için çok mutlu oldum canımmm aminnn canım cümlemizin evet bitanemm yaa iyi günde kötü günümde hep yanımda oldunuz benim içinde dua ettiniz rabbim duydu sesimizi.. ayyy canım ya hayal gibi :) inanamıyorum halaaa amin canım inş.. herkese nasip olur..

ay canım benim daha yeni gördüm haberini nasıl sevindim bir bilsen allahım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin umutsuz günler bitti artık bak canım benim ya allah analı babalı büyütsün rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin kendine ve bebişine iyi bak tatlım bizlerede dua et

ay canım benim daha yeni gördüm haberini nasıl sevindim bir bilsen allahım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin umutsuz günler bitti artık bak canım benim ya allah analı babalı büyütsün rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin kendine ve bebişine iyi bak tatlım bizlerede dua et
nerelerdesin kısss sen ne msnde ne formdasın.. evet canım benim bu ay bi sürpriz yaptı evet o sıkıntılı günlerim bitti çok sıkıntı çektim sende biliyorsun ama saolun hep yanımdaydınız darısı sana bitanemm inan bebeğinin olmasını isteyenlerden biriside benim.. inş. canım sizlerin adı aklıma geldikce dua ediyorum bitanem inş. bi gün seninde güsel haberini alcas

Geri