gebe
  1. dilosh

dilosh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyimmm :-)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında dilosh tarafından paylaşıldı.

Slmlar ben yeni uyeyim bayadir takip ediyorum siteyi herkesin derdi ayni ALLAHim herkesin gonlune gore versin insallh...bende 3aydir deniyordum olmuoyrdu ama bu ay cok sukur ki hamileyim:)) belirtilerimi paylasmk istedim goguslerimde siskinlik ve agri bas agrisi kasiklarmda ara ara agri bide halsizlk test yaptm positif cikti cok mutluyum ....Sevgilerimle

asiye sarı, geweze, sedaaa ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Tebrikler dilosh, Allah tamamına erdirsin inşallah :)

3. pınarakkaya

pınarakkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben yeni üyeyim....5 aylık evliyim 3 aydır çocuk düşünüyoruz...adetime 3 gün var belirti olarak sırt ağrım göğüslerde şişlik uyku hali karında sancı var acaba test yaptırsam çıkarmı....

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler Allah tamamını erdirsin mutluluğun daim olsun bebişe iyi bak annesi :)

5. yasmin nil

yasmin nil Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    33
    tebrikler allah tamamına erdirsin bu belirtilerin daha vazlası bendede vardı şuan reglme 3 güm kaldı ama sanki adet olcakmışım gibi inş olmam bebişin hayırlı olsun...

6. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    ayy rabbimisteyen herkese nasip etsin :) tbrklr

asiye sarı bunu beğendi.
  7. buseeeeee

buseeeeee Forum Okuru

Bende hamileyim 1 aylik allah isteyenlere versin cooookkkk mutluyum

Sseeddaaa ve asiye sarı bunu beğendi.
  8. Sseeddaaa

Sseeddaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar bende yeni uyeyim hamile arkadaslari tebrik ederim bu arada :) bende adetimden 2 sonra esimle iliskiye girdik aslinda kaza oldu bizim ki ama insanda yine bi heyecan var :) 10 gun gecti acaba hamile miyimdir? Adetime daha var. Birde iliskiden sonra 2 3 gun kanamam oldu sizce sebebi nedir?

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Birliktelik sonrası oluşan kanamalar için hekime görünün rahim kaynaklı bir sorun olabilir.

Hamileyimmm :-) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

evet kızlar en sonunda bende haykırabiliyorum HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM mucizem geliyor beklemediğim anda yanımda geldi kızlar sakın inancınızı kaybetmeyin ben o kadar mücadele verdimki ama allahıma bin kere şükür sonunda geldi.. tam 4 yıl bekledim o yol boyunca hep ağladım üzüldüm kahroldum hiç kimsenin yanına çıkamadım bayramlardfa gezemedim artık o kadar bunalmıştımki o sorudan bebek...
  2. hamileyimmm

hamileyimmm

merhaba arkadaşlar bebek bekleyen herkeze allah salih evlat versin.isteyenlere ise biran önce tattırsın.ben şuan 5aylık hamileyim çok güzel bi duygu..
  3. Yeniden hamileyimmm korkuyorum

Yeniden hamileyimmm korkuyorum

Herkese merhaba. Özetle anlatayım. 3 tane düşüğüm oldu. 4. gebeliğimde uğraşlar neticesinden 1 kızım oldum o benim dünyam. şuan 3 yaşına varmak üzere. 2012 martta boş gebelik geçirdim kürtaj oldum. Şuan tekrar hamileyim daha çok yeni inşallah herşey yolunda gider çünkü ben çok yoruldumm

Sayfayı Paylaş