Geç döllenme yaşayanlar hamilemiyim

Ayse&serkan

Yeni Üye
Üye
Geç döllenme yaşayanlar hamilemiyim
geç döllenme nedir döllenme ne zaman olur geç nasıl olur gec dollenme
slmm arkadaşlarrrrrrrrrrrrr

Ce: hamileyimmmmmmmmmmmmmmm

allahıma şükürrr hiç birr tedavii yapmadan hamiş kaldımm 2 gün oldu öğreneli fakat değerim çokk düşükk 178 geç döllenme olabilir dedi dr haftaya salı yine kan test yapılacakk hayırlısı artıkk arkadaşlarr duaalarınızı esirgemeyinn
NOT: eşimin sperm azlığı vardıı keçiboynuzu kürü kullanarakk sanırımmii olduu bu hafta aşılama ya başlanacaktıı ama yüce rabbim yüzümüzee güldüüüü

slm ayşe inan çok sevindim rabbim bebek istiyen herkeze nasip etsin

ayşe inanki çok sevindim dualarım seninle bende tedavi görüyorum inşallah bu güzelliği bebek bekleyen arkadaşlarım bizde yaşarız,benimde pazartesi randevum var dualarınızı eksik etmeyin...

canım tebrik ediyorum seni ve eşini Allah tamamına erdirsin ve sağlıklı sıhhatli biçimde bebişinizi kollarınıza almayı nasip etsin inşallah...değerlerin düşük çıkmasına gelince..çok yeni olduğu için böylee...normal testlerde bile çift çizgi yeniyken çok açık renktedir ama hamileliğinin ilerleyen zamanlarında yaptığında bu renk koyulaşır senin değerlerde bana kalırsa yeni olduğundan öyle düşük çıkmıştır..tekrar gözünüz aydın canım:)

canımmm tebrikk ederimm umarım herşeyy yolunda gider herşey gönlünce olurrr :)

allahh hayırlıı bir evlat verir inşallah

Ayşecim bak Allah büyük işte, hayırlı zamanda geldi mi geliyor bebek :) Çok sevindim senin adına canım. Allah tamamına erdirsin, hayırlı doğumlar nasip etsin. Kendine çok dikkat et artık :) Ne güzel bak üzülüyordun, bakıyordun ne yapabiliriz diye. Nasıl sevindim senin adına ya, daha fazla ilaçla tedaviyle uğraşmadan Allah nasip etti. Tebrikler canım.

Geri